خانه / آخرین اخبار / شوخی مهران غفوریان با سوتی شبنم قلی خانی در برنامه حالا خورشید (فیلم)

شوخی مهران غفوریان با سوتی شبنم قلی خانی در برنامه حالا خورشید (فیلم)

شوخی مهران غفوریان به سوتی شبنم قلی خانی در حالا خورشید رضا رشیدپور

مهران غفوریان در حالا خورشید رضا رشیدپور ۲۹ آبان ۱۳۹۶

همسر مهران غفوریان مجری حالا خورشید لو رفته شبنم قلی خانی کلیپ طنز جدید فیلم طنز کوتاه سوتی بازیگران دانلود کلیپ خنده دار بیوگرافی مهران غفوریان بیوگرافی شبنم قلی خانی اینستاگرام شبنم قلی خانی

سوتی شبنم قلی خانی در برنامه زنده حالا خورشید شبکه سه!

شبنم قلی خانی بازیگر نقش یکتا در سریال هشت و نیم دقیقه در روزی که مهمان رضا رشیدپور در برنامه حالا خورشید بود با از دست دادن تمرکزش در یک لحظه باعث ایجاد یک اشتباه بزرگ شد که حواشی زیادی درپی داشت.
در ادامه صحبت های شبنم قلی خانی و رضا رشیدپور در این برنامه از حالا خورشید، مجری برنامه از شبنم قلی خانی سوالی پرسید که پاسخ این سوال از سوی خانم بازیگر باعث شگفتی همه شد.

اکتشاف جدید شبنم قلی خانی در برنامه زنده

زمین به دور خورشید می چرخد یا خورشید به دور زمین؟ این سوالی بود که در بخشی از گفتگو در برنامه حالا خورشید مطرح شد و رشیدپور از این بازیگر خواست درباره این سوال صحبت کند که شبنم قلی خانی با تردید گفت :فکر کنم خورشید به دور زمین میچرخد و شب و روز اتفاق می افتد.

در این لحظه رضا رشیدپور گفت:یک فرصتی به شما فرصت میدهیم تا بیشتر فکر کنید. بعد از یک رفت و آمد کوتاه شبنم قلی خانی گفت که من یک لحظه تمرکزم را از دست دادم و این اشتباه را مرتکب شدم و گفتم که خورشید به دور زمین می چرخد.

شبنم قلی خانی برای تصحیح اشتباهش دوباره مرتکب اشتباه شد و گفت وقتی زمین دور خورشید می چرخد شب و روز تغییر میکند که رضا رشیدپور افزود:خانم شما علم نجوم رو نابود کردید ، وقتی زمین دور خورشید می چرخد سال اتفاق می افتد و وقتی زمین دور خودش می چرخد شب و روز اتفاق می افتد و با خنده و شوخی گفت :خانم شما لطفا هیچوقت سراغ علم نجوم نرید.

شوخی مهران غفوریان به سوتی شبنم قلی خانی در حالا خورشید رضا رشیدپور

مهران غفوریان در حالا خورشید رضا رشیدپور ۲۹ آبان ۱۳۹۶

فیلم کولاک مهران غفوریان در صدمین برنامه حالا خورشید


ساتین

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. این هم از عوارض کارشناسی ارشده احتمالاً خخخ

  2. اینکه چی دور چی میچرخه مهم نیست چون ما چه بدونیم چه ندونیم داره کار خودش رو میکنه ولی مهم اینه که نمی دونیم همه داریم دور خودمون می چرخیم،از صبح تا شب دنبال یه دوربین گشتی واسه عکس انداختن و دست انداختن میشه این،آقایان غفوریان و رشید هم خیلی علامه دهرن لابد،شما هم تو بیسوادی دست کمی از ایشون ندارید.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*