خانه / حوادث / اعدام مرد شیطان صفت با شکایت دختر ۱۵ ساله + عکس

اعدام مرد شیطان صفت با شکایت دختر ۱۵ ساله + عکس

مجرم سابقه دار که به اتهام آزار دختر جوان تحت تعقیب پلیس بود روزی که همدستش به جرم آزار شیطانی همان دختر به دار مجازات آویخته شده بود در دام پلیس گرفتار شد.

دیروز حکم اعدام این مجرم در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد تا وی نیز به دار آویخته شود.

اواسط پاییز سال ۹۲ دختر ۱۵ساله به نام شیدا همراه پدر و مادرش به پلیس آگاهی رفت و گفت که از سوی دو مرد پراید سوار ربوده و مورد آزار قرار گرفته است.

دختر نوجوان که هنوز شوکه بود به ماموران پلیس گفت: ساعت ۶عصر می خواستم به خانه مادربزرگم بروم به همین خاطر در خیابان خاقانی سوار پراید سفیدی شدم که دو سرنشین داشت. راننده اما به بهانه ترافیک خیابان به سمت بزرگراه امام علی رفت و سرنشین جلو که مرد جوانی بود به یکباره به رویم چاقو کشید. شیشه های عقب خودرو دودی بود و کسی مرا نمی دید. او به صندلی عقب ماشین آمد و بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد. چون بزگراه خلوت بود راننده و سرنشین دیگر جایشان را عوض کردند و این بار راننده به صندلی عقب آمد و مرا آزاد داد. مردان بی رحم مرا در حوالی اتوبان ازادگان از ماشین بیرون پرت کردند و رفتند اما من توانستم شماره پلاک پراید را به خاطر بسپارم.

وحشیانه ترین تجاوزها در ایران مجازات رابطه نامشروع مجازات تجاوز به عنف رابطه نامشروع جنسی حوادث تهران حکم اعدام جریمه تجاوز به دختران تجاوز جنسی به زور تجاوز جنسی به دختر اخبار تجاوز جنسی اخبار اعدام

به دنبال اطلاعاتی که دختر نوجوان به پلیس داد صاحب خودرو که یک مجرم پیشینه دار به نام خسرو بود ردیابی و بازداشت شد. این مرد ۲۸ساله به ربودن شیدا و آزار او با همدستی دوستش فرامرز اعتراف کرد. وی گفت: من و فرامرز در یک کمپ ترک اعتیاد با هم آشنا شدیم. مدتی بود که در زمینه خرید و فروش مواد مخدر باهم فعالیت می کردیم .آن روز مواد مصرف کرده بودیم و حال طبیعی نداشتیم که دختر نوجوان را به عنوان مسافر سوار کردیم و او را آزار دادیم.

به دنبال اعتراف های تکان دهنده این مجرم پیشینه دار تلاش برای ردیابی همدستش آغاز شد اما پلیس ردی از وی به دست نیاورد.

خسرو که به جنایت سیاه اعتراف کرده بود در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و به جرم آدم ربایی و آزار دختر نوجوان به اعدام محکوم شد. حکم صادره در دیوان عالی کشور تایید و مهرماه امسال اجرا شد.همان روز در حالی که همچنان تلاش برای ردیابی دومین متهم این پرونده ادامه داشت پلیس دریافت فرامرز به خانه پدری اش برگشته است. به این ترتیب در یک عملیات ویژه و وی را بازداشت کرد. این پسر ۲۷ساله در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد تا از خود دفاع کند.

مجرم سابقه دا در جلسه دادگاه منکر جرمش شد و ادعا کرد در ربودن و آزار دختر نوجوان دستی نداشته است. فرامرز گفت: من با خسرو سر خرید و فروش مواد مخدر و اموال مسروقه اختلاف مالی داشتم و او پس از دستگیری اش به دروغ پای مرا به این پرونده باز کرد . او می خواسته از این راه از من انتقام بگیرد.

وی در پاسخ به سوال قاضی بابایی درباره اینکه چطور شاکی تو را پس از ۳سال و از میان چندین متهم دیگر شناسایی کرد پاسخ داد: من اصلا این دختر را نمی شناسم و او را ندیده ام. فرامرز همچنین درباره سه سال زندگی مخفیانه اش گفت: چون با خانواده ام اختلاف داشتم به خانه ای در دماوند رفته بودم و در این سالها آنجا زندگی می کردم. وقتی از دوستانم شنیدم که خسرو بازداشت شده است گمان می کردم پلیس او را به خاطر حمل و نگهداری مواد مخدر دستگیر کرده است. من از ماجرای آزار دختر نوجوان بی اطلاع بودم.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و با توجه به مدرک های موجود در پرونده وی را به اعدام محکوم کرد. دیروز این حکم در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد تا وی به زودی به دار مجازات آویخته شود

یک نظر ثبت شده

  1. أعوذُ بِاللّهِ مِنَ الشَّیطانِ الرَّجیمِ
    وَإِذْ قُلْنَا لِلْمَلَائِکَهِ اسْجُدُوا لِآدَمَ فَسَجَدُوا إِلَّا إِبْلِیسَ کَانَ مِنَ الْجِنِّ فَفَسَقَ عَنْ أَمْرِ‌ رَ‌بِّهِ ۗ أَفَتَتَّخِذُونَهُ وَذُرِّ‌یَّتَهُ أَوْلِیَاءَ مِن دُونِی وَهُمْ لَکُمْ عَدُوٌّ ۚ بِئْسَ لِلظَّالِمِینَ بَدَلًا ﴿۵٠﴾ «کهف» و [یاد کن‌] هنگامى را که به فرشتگان گفتیم: «آدم را سجده کنید،» پس [همه‌] -جز ابلیس- سجده کردند، که از [گروه‌] جن بود و از فرمان پروردگارش سرپیچید. آیا [با این حال،] او و نسلش را به جاى من دوستان خود مى‌گیرید، و حال آنکه آنها دشمن شمایند؟ و چه بد جانشینانى براى ستمگرانند. (۵۰)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*