خانه / آخرین اخبار / واکنش همسر بهداد سلیمی پس از ناداوری علیه بهداد در آمریکا

واکنش همسر بهداد سلیمی پس از ناداوری علیه بهداد در آمریکا

بهداد سلیمی امروز یک بار دیگر با ناداوری مواجه شد. امروز در مسابقات جهانی دو بار حرکات او توسط داوران رد شد تا باز هم خاطره المپیک برای بهداد تداعی شود. رئیس فدراسیون وزنه برداری ایران هم اعلام کرده به این ناداوری اعتراض خواهند کرد.
پس از این اتفاق، همسر بهداد سلیمی در صفحه اینستاگرام خود متنی نوشت و به این ماجرا واکنش نشان داد.

آلما نصرتی، همسر بهداد سلیمی در صفحه رسمی سلیمی در اینستاگرام پستی را منتشر کرد که به گونه ای دل نوشته ای برای همسرش نسبت به ناداوری های صورت گرفته علیه او بود.

نصرتی در صفحه رسمی هسمرش در اینستاگرام نوشت:

نامردی و حق خوری حق الناس هست پس.پس اگر به عدالت حکمی صادر نشه حق الناس پایمال میشه و وای به حال فردی که حق الناس گردنش باشه. و دوباره دوباره دوباره… بهداد عزیزم چیزی از ارزشت برای مردم و خانوادت کم نشده میدونم چی کشیدی تا بیای و حقت و بگیری دیگه نمیدونم چجوری ارومت کنم چجوری بهت روحیه بدم.امید بدم که بازم بیان و اینقدر راححححححححت وزنه ای که با فوتت رو هوا میبری و ازت بگیرن خدا خودش کمک کنه و لعنت به ورزشی که خیلی راحت حق خوری باشه و در اخر مدال نقره برادر عزیزم سعید مبارکش باشه. ما به فال نیک میگیریم و شاید قسمت شمایی که چندسال به ناحق از ورزش دور بودی بوده. زنده باد ایران زنده باد بهداد.

همسر بهداد سلیمی نتیجه وزنه برداری امروز بهداد سلیمی رکورد بهداد سلیمی بیوگرافی بهداد سلیمی بیوگرافی آلما نصرتی اینستاگرام بهداد سلیمی

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*