خانه / آخرین اخبار / ماجرای برهنه کردن مسافران زن ایرانی در فرودگاه بلگراد صربستان!

ماجرای برهنه کردن مسافران زن ایرانی در فرودگاه بلگراد صربستان!

شاهدان عینی در تماس های مکرر اینترنتی و تلفنی با کیهان از برهنه کردن و بازداشت مسافران ایرانی توسط مآموران فرودگاه بلگراد صربستان خبر دادند.

براساس گزارش شاهدان عینی، مأموران فرودگاه بلگراد صربستان پس از ورود ایرانیان به این فرودگاه، آنها را بازداشت کرده و زن و مرد را در حضور یکدیگر و سایر مسافران آن فرودگاه برهنه و تحت بازرسی بدنی قرار دادند!

مسافران و شاهدان تصریح کردند که چند روز پیاپی آنها را در داخل یک فنس در مجاورت سرمای شدید هوا قرار داده و هیچ گونه مواد غذایی اختیار آنها نگذاشته اند. در این بین تنها عده ای که شرایط مهیای پرواز را داشته اند، موفق به بازگشت شده اند. مجموع این رفتارهای ناشایست هم تنها مختص ایرانی ها بوده است.

بی مسئولیتی سفارت ایران در صربستان به عنوان ذی صلاح ترین مرجع برای پیگیری چنین هتک حرمتی محل ابهام و سؤال است چراکه تماس این افراد با سفارت ایران در صربستان نیز متأسفانه نتیجه ای در پی نداشته است و با بی اعتنایی مواجه شده است. بنابر اظهارات شاهدان، شخصی که تلفن سفارت را جواب داده، در ابتدا خود را مستخدم سپس منشی و کارمند و… معرفی کرده و اعلام کرده که در این موضوع قادر به انجام اقدامی نیست!

این افراد با اشاره به ادعای لغو ویزای سفر به این کشور، خاطرنشان کردند که چنین موضوعی واقعیت نداشته و هر ایرانی به این کشور سفر کند، بازداشت می شود.

قاسمی:برهنه کردن مسافران ایرانی در فرودگاه های خارجی درست نیست

قاسمی در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر برهنه شدن مسافران ایرانی در صربستان گفت من تایید نمی کنم، الان و موضوع در حال بررسی است. اما با توجه به شناختی که از بازرسی فرودگاهها دارم بکار گیری برخی تعابیر درست نیست اما اگر صحت داشته باشد به طور قطع برخورد خواهد شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*