خانه / آخرین اخبار / جوایز و هدیه ترابرد به همراه اول +هزینه ترابرد همراه اول

جوایز و هدیه ترابرد به همراه اول +هزینه ترابرد همراه اول

جوایز ترابرد به همراه اول ، هدیه ترابرد به همراه اول ، هزینه ترابرد همراه اول ، جایزه ترابرد به همراه اول

آنچه باید پیش از ترابردپذیری دانست :

انجام فرایند ترابرد فقط در ساعات اداری ترابردپذیری (شنبه تا چهارشنبه ۸ الی ۱۷ و پنجشنبه از ۸ الی ۱۵ ) امکان پذیر است.

درخواست ترابرد بصورت حضوری و آنلاین است.

برای هر شماره فقط ۲ بار در سال ترابردپذیری امکان پذیر است.

اولین ترابرد حتما باید ۳ ماه پس از فعالسازی سیم کارت باشد.

در زمان ترابردپذیری حتما باید کمتر از ۱۰ خط بنام داشته باشید.

در زمان ترابردپذیری حتما باید بدهی خط پرداخت شده باشد.

آنچه باید در حین ترابردپذیری دانست :

پس از تکمیل ترابردپذیری باید منتظر پیامک تایید باشید.

ارسال پیامک تایید یا عدم تایید برای شما رایگان است

زمان فعالسازی ترابرد برای سیم کارت های اعتباری ۳ روز و برای سیم کارت های دائمی ۵ روز است.

آنچه باید پس از ترابرد پذیری دانست :

مشترک جهت تغییر مالکیت شماره ترابرد شده باید به اپراتور پایه برگردد.

در صورت عدم استفاده از سیم کارت ارابرد شده به مدت ۶ ماه اپراتور حق سلب امتیاز را دارد.

شعار همراه اول در صفحه ترابردش این است : « ترابرد به خانواده ۹۶ میلیونی همراه اول و تلفن ثابت » . هر چند شعار جذابی به نظر نمی آد و طولانی هم هست اما مشخص هست که همراه اول قصد دارد به رابطه بین شبکه تلفن ثابت و همراه اول به عنوان مزیت اشاره کند.

البته همراه اول اطلاعاتی که میخواهد ترابردکنندگان به این اپراتور بدانند را منوط به این کرده که فرد شماره اش را ابتدا وارد کند و بعد از ورود به سامانه ترابرد با شرایط و قوانین کلی و روش‌های ترابرد، سرویس‌ها و محصولات ویژه ، نحوه ترابرد و سوالات متداول روبه رو خواهید شد. همراه اول البته همین اواخر هم طرح فروش قسطی موبایل را راه‌اندازی کرده که می‌توانید اینجا اطلاعات بیشتری از آن پیدا کنید.

بسته خوش آمد ۱۰۰۰

از تاریخ ۱‌مرداد تا پایان مهر ماه، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه، ۱۰۰۰ عدد پیام کوتاه داخل شبکه و حجم نامحدود اینترنت به مدت اعتبار یک هفته به مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری جدید واجد شرایط هدیه داده می‌شود. در این طرح مشترکین سیم‌کارت دائمی جدید، مشترکین سیم‌کارت اعتباری جدید و مشترکینی که به شبکه همراه اول ترابرد می‌کنند، جزو بسته خوشامد ۱۰۰۰ می‌شوند.

مصوبات سازمان تنظیم مقررات ارتباطات اپراتورهای تلفن همراه را مجاز کرده تا سقف ۵۰۰۰ تومان برای اجرای طرح ترابردپذیری شماره‌ها دریافت کنند اما در حال حاضر تنها یکی از اپراتورها برای ارائه این سرویس تعرفه در نظر گرفته و دو اپراتور دیگر این خدمات را به شکل رایگان ارائه می‌کنند.

طبق مصوبه سازمان تنظیم مقررات  ارتباطات، اپراتور پذیرا باید به ازای هر ترابرد شماره موفق، ۱۰۰ هزار ریال به اپراتور پایه بپردازد. اپراتور پذیرا می تواند در هنگام درخواست مشترک برای ترابرد شماره، حداکثر ۵٠ هزار ریال از مشترک اخذ کند.

اما اپراتورهای مختلف حداقل در دوره اجرای آزمایشی این طرح ترجیح داده اند هزینه ای بابت ارائه این خدمات دریافت نکنند. بدین ترتیب از میان سه اپراتور فعال تلفن همراه در حال حاضر تنها اپراتور دوم یا ایرانسل برای ارائه سیم کارت جدید مبلغی معادل ۳۰۰۰تومان دریافت می کند.

طبق آنچه بر روی سایت این اپراتور اعلام شده در ایرانسل هزینه ترابرد رایگان بوده و کاربر فقط مبلغ ۳۰۰۰ تومان بابت سیم کارت می پردازد.

اپراتور اول نیز بر روی سایت خود اینگونه اعلام کرده است که همراه اول هزینه ای بابت ترابرد به شبکه تلفن همراه خود دریافت نمی کند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*