خانه / آخرین اخبار / ماجرای قرارداد علی کریمی با استقلال تهران چیست؟ +عکس

ماجرای قرارداد علی کریمی با استقلال تهران چیست؟ +عکس

ستاره فوتبال ایران و پرسپولیس پیش از قرمز پوش شدن استقلالی شده بود.

کامران منزوی از مسئولان و مدیران استقلال در دهه هفتاد در برنامه نود ادعای جنجالی قرارداد کریمی با استقلال در سال ۷۶ را در برنامه نود مطرح کرد؛ ادعایی که البته همواره شایعاتی پیرامون آن مطرح شده بود؛ اما حالا با اعلام رسمی یکی از مدیران استقلال جدی تر از گذشته مطرح و دنبال می شد.

منزوی اتفاقات دیدار تیم های فوتسال  استقلال و فتح  را عامل اصلی عدم اجرای این قرارداد معرفی کرد. در دیدار استقلال و فتح که در جام رمضان برگزار شد، کریمی ستاره درخشان تیم فتح بود؛ اما هواداران استقلال که از قرارداد او خبر نداشتند، برخورد مناسبی با کریمی انجام ندادند تا  این قرارداد خیلی زود لغو شود.

 

تصویر این قرارداد که در بهمن ماه سال ۷۶ از طرف منزوی به نمایندگی از باشگاه استقلال و علی کریمی به مبلغ ۵ میلیون تومان به امضا رسیده، در اختیار ورزش سه قرار گرفته است که این تصویر را در ادامه می بینید:

شغل علی کریمی سوابق کامران منزوی سلبریتی های ایرانی دروغ سلبریتی ها بیوگرافی علی کریمی اینستاگرام علی کریمی اخبار پرسپولیس

علی کریمی البته هیچگاه این قرارداد را انکار نکرده بود و  پیش از این بخشی از جزییات قرارداد از جمله مبلغ را نیز رسانه ای کرده بود تا نشان دهد که نگاهی فوتبالی و حرفه ای به این اتفاق در روزهای ابتدایی فوتبال خود دارد.

 

با توجه به اینکه پرسپولیس در آن مقطع زمانی شرایط بهتری داشت، علی کریمی در نهایت با وجود تمایل باشگاه استقلال برای عقد قرارداد نهایی به پرسپولیس پیوست تا تبدیل به یکی از بهترین های تاریخ فوتبال  ایران بشود.  کریمی با وجود اینکه پیراهن استقلال را بر تن نکرد اما همواره چهره ای فرا رنگی داشت و به همین دلیل مورد علاقه هواداران استقلال نیز بود.

کریمی که حالا اسطوره باشگاه پرسپولیس به شمار می آید با خونسردی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. او در این باره می گوید: من پیش از این نیز  این موضوع را تکذیب نکردم زیرا این موضوع اتفاقی طبیعی و متداول در دنیای حرفه ای فوتبال است. من در آن مقطع تصمیم گرفتم پرسپولیس را انتخاب کنم که انتخاب درستی بود و در آینده فوتبال من تاثیرگذار شد. در گذشته شرایط به شکلی بود که مسیر پیشرفت از استقلال و پرسپولیس می گذشت و تیم هایی مانند سپاهان و غیره برای پیشرفت شرایط مناسبی نداشتند و من باید به یکی از این دو تیم می رفتم که در نهایت پرسپولیس را انتخاب کردم.

***

علی کریمی در کانال تلگرامش به برگه قرارداد خود با استقلال واکنش نشان داد.

کریمی در کانالش نوشته:« من که قبلاً این قضیه رو دربارش حرف زده بودم، نیازى به این کار نبود!!!! فقط یه سوال از اونى که اینو منتشر کرده، دارم! چرا اون قسمت بالا، وسط ، تر و تمیز پاره شده؟؟بعدش دوست عزیز میدونم این کاغذ رو براى امضاش نگه داشته بودى

داداچ من امضام عوض شده بیا  نوشو ببر!»

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*