خانه / آخرین اخبار / شهر ایذه در خیال شاهین نجفی و متوهمان فتح شد!

شهر ایذه در خیال شاهین نجفی و متوهمان فتح شد!

یک شنبه شب از حدود ساعت ۱۱ و در حالی که ناآرامی‌های ایذه با دستگیری آشوبگران تقریباً آرام شده بود، یک موج خبری در توئیتر و برخی رسانه‌های زرد سیاسی ضدانقلاب آغاز شد که «ایذه شهر خون و قیام آزاد شد» (چند علامت تعجب برای چنین جمله‌ای می‌تواند کافی باشد؟) توئیت شاهین نجفی خواننده مرتد و مبتذل که با توهین به ائمه اطهار (علیهم السلام) یک‌شبه به منفورترین ضدانقلاب تبدیل شد، از جمله اولین توئیت‌‌ها در این زمینه بود.

آنها از سنگربندی در شهر و آتش زدن دفتر امام جمعه و مرکز سپاه قصه‌های بامزه می‌گفتند. معتقد بودند کنترل شهر را در دست گرفته‌اند و باید مقاومت کنند و اگر همین طور در خیابان بمانند، پیروز خواهند بود. ادبیات مشابه سمپات‌ها و نیروهای گروهک مسعود رجوی اولین ویژگی توئیت‌های آنان بود.

نکته جالب در این توئیت متن صد در صد مشابه برخی از این توئیت‌ها بود که از حضور خانواده‌شان در ایذه گفته بودند و این یکسانی کامل و حرف به حرف توئیت‌‌ها با اکانت‌های متفاوت نشان می‌داد که چگونه متن دیکته شده را بی کم و کاست بازتاب می‌دهند و در واقع هیچ‌کدام آنها خانواده‌هایشان در ایذه نیست. آنها در فضای مجازی ایذه را به خیال خودشان فتح کردند، اما ایذه آرام و قوی به بودنش ادامه می‌دهد و خبرهای رسیده از ایذه می‌گوید که درگیری‌ها گرچه شدید بوده و گویا دو نفر هم کشته شده‌اند، اما صبح فردای این شب، روال عادی زندگی در شهر جریان داشته و یکی از کاربران تأکید کرده بود که حتی مدارس هم به روال عادی کار خود ادامه داده‌اند.

منبع : روزنامه جوان

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*