خانه / آخرین اخبار / بهنوش بختیارى عکس همسرش را سانسور کرد!

بهنوش بختیارى عکس همسرش را سانسور کرد!

بعد از نصرالله رادش و محسن افشانى که عکسهاى نصفه و نیمه از خود با همسرشان منتشر مى کردند، حالا بهنوش بختیارى هم عکس نصفه و نیمه خود را با همسرش منتشر کرد!

همسر محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاری عکس جدید بهنوش بختیاری بیوگرافی محمدرضا آرین بیوگرافی بهنوش بختیاری اینستاگرام بهنوش بختیاری behnoosh bakhtiari

۲۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. نمونه ای از قبح شکنی طلاق !!!

 2. بیخود زحمت نکش نمیتونی رکورد رو بشکونی هنوز خیلی عقبی خخخ

 3. کدوم شوهرش؟اولی؟یا دومی؟کی طلاق گرفت؟داریم مردم؟هر چی پیش میره بر طول عمر عشقها افزوده میشه!!! خخخ

  • اولی فکر کنم طلاق نگرفته عزیزان،دوستان چون خیلی نگران بودن پیشدستی کردن خخخخخخخخخ

   • یعنی چی؟یعنی تا حالا رونمایی نکرده بوده؟عجب،هر وقت کرد منو خبر کنید خخ بهر حال امید هیچوقت هیچکسی طلاق نگیره و بدلیل سوء تفاهم پوزش

 4. هردم از این باغ بری میرسد نغزتر از نغزتری میرسد

 5. پیامدهای اجتماعی طلاق

  کاهش انسجام و یکپارچگی جامعه،پیامدهای سهمگینی در حیات اقتصادی جامعه،افزایش آسیبهای اجتماعی از قبیل اعتیاد،افزایش نرخ خودکشی و ناهنجاریهای رفتار جنسی،کم بها شدن خانواده و ارزشهای خانوادگی،افزایش طلاق موجب کاهش قبح اجتماعی آن شده و اعتماد اجتماعی که یکی از مؤلفه های مهم سرمایه اجتماعی است سلب می کند.

 6. زین پس بجای اینکه بپرسن عاشق شدی باید بپرسن،عاشق خواهی موند یا می مونی؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخ

 7. هر چی پیش میره بر وسعت معنای عشق افزوده میشه،همواره عاشق باشید خخخ

 8. عشق مظلومترین واژه دنیا!!!!

 9. شوهر دارم خیلی دوسش دارم خععععععلی،عاشقشم،می میرم براش،می میرم براش…چند سال بعد طلاق خخخخ

 10. عشق؟!!!گشتم نگرد نبود نیست
  طلاق؟!!! گشتم نگرد نبود نیست خخخخخخخ

 11. ولی همینطور سانسور شده هم خیلی خوب مشخصه خیلی به هم میان مثل یه سیب که از وسط دو نیم کرده باشن خخ

 12. یعنی حالم از این تنوع طلبا و هوس بازا با این طلاق و ازدواج مجدد و عشق و عاشقی هاشون به هم می خوره،دو روز دیگه با خودشم میاره خندوانه و ادعای ۲۰ سال عاشقی میکنه جمعش کنید بابا

 13. دلایل موجه طلاق

  ۱-از خودش استقلال نداشت،علیرغم من طرفدار تیم استقلال بود
  ۲-خواهر شوهرم که میخوام سر به…تو زندگیمون دخالت میکرد،اصلاً همشون گوشت تلخ بودن
  ۳-میگفت با کی حرف میزنی میگفتم عمراً بفهمی
  ۴-میگفت از فضا بیا بیرون میگفتم به تو چه
  ۵-میگفت این مزخرفا چیه نگاه میکنی میگفتم تو را سننه
  ۶-میگفت نمیخوام شاغل/آرایش کرده/مانتویی/رفیق باز/سگ باز باشی میگفتم به خودم مربوطه
  ۷-صداشو میبرد بالا نمی اورد پایین،خیلی غیرتی /بدبین/عقب مونده بود
  ۸-بهم میگفت از اینجا پاشو بشین اونجا پا نمیشدم میگفتم همینه که هست آخه اونجا رو دوست نداشتم واسم افت کلاس داشت،پایین شهر بود
  ۹-به من میگفت تو در حالیکه پدر و مادر کمتر از شما نمیگفتن،بهم میگفت بالا چشت ابرو،با اسب سفید نیومده بود خواستگاریم،تو کارت عروسیمون اسم خودشو اول نوشته بود،اسم منو ننوشته بود،به من نمیگفت مریلا خانم جون میگفت مری
  ۱۰-هر چی سنش میرفت بالاتر رنگ موهاش سفیدترمیشد،همش کار میکرد و خوابشو می اورد خونه منم همش خرج میکردم و کم می اوردم

 14. ۱۱-یه شب تو خواب دیدم رنگ موهای عشقم قرمزه با چشمهای آبی ولی رنگ موهای اون که قرمز نبود اونجا بود که فهمیدم اون مرد رؤیاهام نیست ۶ تا شوهر کردم ولی هیچکدومشون رنگ مو….نبود دعا کنید پیداش کنم
  ۱۲-یه شب تو خواب شنیدم میگه مریم جون خیلی از طلاق بدش میومد من که خیلی حافظه ام قوی بود و آیکیوم بالا متوجه شدم حرفاش خیلی شبیه مریم جون تو اون سایته،اونجا بود که …تازه فهمیده بودم بدلیل شباهت اسمم با مریم جون با من ازدواج کرده ولی من که مریم جون نبودم دیگه نمیتونستم ادامه بدم فقط خدا میدونه چقدر سختی کشیدم خیلی سعی کردم مریم جون باشم ولی نبودم…حالا ۶۰ سالمه شوهر ششم ۷۰ سال بود منتظرم بود و بالاخره جواب مثبت دادم الان که به شوهران ۱ تا ۶ ام نگاه میکنم می بینم همشون گل بودن یکی از یکی ماه تر طلاق گرفتیم ولی با همشون دوستم تو ازدواج ششمم هم لباس عروس پوشیدم تا قبح شکنی کنم به کوری چشم حسود

  • بنده هم اضافه میکنم

   ۱۲-خانواده داماد میگفتن عروس و داماد بجای مراسم عروسی برن مشهد ولی خانواده عروس میگفتن اینطور نمیشه و باید مراسمی درخور دخترشون گرفته شه بعد از دو سال نامزدی سر همین قضیه باعث جدایی اونها شدن.
   ۱۳-خانواده عروس میگفتن تمام کادوهای عقد باید به عروس و داماد داده شه ولی خانواده داماد میگفتن کادوهای فامیل داماد رو باید بدن به خودمون سر این قضیه با یه دعوای مفصل با اینکه چیزی به مراسم عروسی نمونده بود کار به طلاق کشیده شد.
   ۱۴-عروس خانم با اینکه شرط کرده بود راضیه طبقه۲ منزل پدر شوهر بشینه بعد از مدتی قهر کردن و بدلیل نارضایتی از وضعیت موجود طلاق گرفت.
   ۱۵-خانم به شوهرش که خواهر مجردی داشت و بیماری سختی گرفته بود و جز برادرش کسی رو نداشت که برای معالجه ببردش تهران میگفت به تو چه ربطی داره زندگیمون و ول کردی و چسبیدی به خانواده ات برو با همون خانواده ات زندگی کن زن میخوای چکار و طلاق گرفت الحمد لله خواهرش خوب شد و اون آقا پسر با یه دختر خانم نجیب دیگه ازدواج کرد.
   ۱۶-فقط بدلیل اینکه پدر دختر خانم اجازه نداده بود دخترش منزل آقا پسر که پسر عمه عروس بحساب میومد و ساکن تهران بود بمونه بعد دو سال نامزدی و کش دادن این قضیه و دعوا علیرغم میل پسر و دختر بزرگترها طلاق رو ثبت کردن اون آقا پسر الان ۵۰ سالشه و هیچوقت ازدواج نکرد و اون دختر هم تو ۴۵ سالگی با یه پیرمرد ازدواج کرد.

 15. امام صادق (ع):ازدواج کنید و طلاق ندهید،زیرا عرش خدا از وقوع طلاق می لرزد.(حر عاملی،وسائل الشیعه،ج۲۲،ص۸)

 16. پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله:همانا خدا و رسول خدا از زنانی که به ناحق از شوهر خود طلاق می گیرند،بیزارند.خدا و رسول خدا از مردانی که به زن خود ضرر می رسانند تا مهریه خود را ببخشد و طلاق گیرد،بیزارند.(همان،ص۲۸۳)

 17. امام باقر(ع) از پیامبر گرامی اسلام(ص) نقل فرمودند: «جبرئیل آن‌قدر بر من درباره زن سفارش و توصیه کرد که گمان کردم طلاق زن، جز در وقتی که مرتکب فحشاء قطعی شده باشد سزاوار نیست.»
  امام صادق(ع) از پیامبر اکرم(ص) نقل فرمودند: «چیزی در نزد خدا محبوب‌تر از خانه‌ای که در آن پیوند ازدواجی صورت می‌گیرد وجود ندارد و چیزی در نزد خداوند مبغوض‌تر از خانه‌ای که در آن پیوندی با طلاق بگسلد وجود ندارد. آنگاه امام صادق(ع) فرمود: اینکه در قرآن نام طلاق مکرر آمده و جزئیات کار طلاق مورد عنایت و توجه قرآن واقع شده، از آن جهت است که خداوند جدایی را دشمن می‌دارد.»
  امام صادق (ع) فرمودند: «هیچ چیز حلالی مانند طلاق، مبغوض و منفور پیشگاه الهی نیست. خداوند مردمان بسیار طلاق دهنده را دشمن می‌دارد.»

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*