خانه / جالب و خواندنی / شاهرخ استخری در برنامه دورهمی از ماجرای ازدواجش گفت +عکس

شاهرخ استخری در برنامه دورهمی از ماجرای ازدواجش گفت +عکس

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان شاهرخ استخری بازیگر سریال فاصله ها و دلنوازان بود .

همسر شاهرخ استخری مهمان دورهمی امشب فرزند شاهرخ استخری زمان پخش دورهمی دختر شاهرخ استخری پناه استخری بیوگرافی شاهرخ استخری بیوگرافی سپیده بزمی پور اینستاگرام شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگری که با ایفای نقش در دو سریال دلنوازان و فاصله ها به شهرت رسید روبروی مهران مدیری روی صندلی دورهمی نشست و از آغاز فعالیتش در دنیای هنر ، زندگی شخصی و فعالیت تجاری اش گفت.

مران مدیری گفتگو با شاهرخ استخری را با طرح این سوال که تو آدم خوش اخلاقی هستی اما دیگران درباره ات میگویند که خیلی مغروری و خودت را میگیری این درست است؟ شاهرخ استخری گفت:فکر میکنم این فکر و باور از نقش هایی که من با آنها به شهرت رسیدم و شناخته شدم نشات گرفته باشد ، این فکر که من آدم مغروری هستم از نقشم در سریال دلنوازان شکل گرفته و به نظرم ماندگار شده است.

علت دوری شاهرخ استخری از تلویزیون چه بود

مهران مدیری از محبوبیت شاهرخ استخری با سریال دلنوازان و فاصله ها صحبت کرد و از او خواست درباره کمرنگ شدن در تلویزیون بعد از این دو سریال صحبت کند که گفت :بعد از فاصله ها و دلنوازان ۵ سال با تلویزیون کار نکردم اما در سینما حضور داشتم و چند فیلم سینمایی بازی کردم ولی به نظرم خیلی دیده نشد. من برای بازگشت دوباره به تلویزیون منتظر کار کردن با کارگردان های بزرگ بودم اما به نظرم اشتباه کردم و اینهمه دوری از فضای تلویزیون اصلا کار درستی نبود . وقتی با سریال آمین به تلویزیون بازگشتم با اینکه انتظار دیده شدن داشتم اما این سریال هم خیلی دیده نشد .

شاهرخ استخری بازیگر دلنوازان در دورهمی

شاهرخ استخری ادامه داد :برای اینکه پای یک قرارداد بنشینی داشتن کار سینمایی بسیار مهم است . من قبل از اولین کار سینمایی ام ۱۳ کار دیگر را رد کرده بودم اما اهمیت این موضوع که کار سینمایی نداشتم باعث شد تا در سینما کار کنم.

بازیگر سریال دلنوازان در ادامه بحث به متولد ماه مهر بودن اشاره کرد و درباره خصوصیات متولدین این ماه صحبت کرد.

ماجرای بازیگر شدن شاهرخ استخری

مهران مدیری ماجرای جالب بازیگر شدن شاهرخ استخری را اینگونه شرح داد :هنر دوست داشتی و میخواستی مهندس شیمی شوی ولی مهندسی صنایع خواندی و به عنوان شغل دوم وارد دنیای طلا شدی و بازیگری را انتخاب کردی ، این ماجرا چگونه شکل گرفت؟ طرح این موضوع باعث خنده شاهرخ استخری شد و ادامه داد:مهندسی شیمی را به دلیل اینکه پدرم شیمی خوانده بود دوست داشتم ، از آنجایی که پدر و مادر من تحصیل کرده بودند باید حتما در دانشگاه درسم را ادامه میدادم و بهه همین دلیل در دانشگاه در رشته صنایع قبول شدم و سال سوم دانشگاه وارد دنیای هنر شدم و به گروه تئاتر محمد رحمانیان پیوستم . اولین نقش من در تئاتر نقش یک اسب بود که فقط شیهه میکشید.

شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه دورهمی

بازیگر سریال فاصله ها ادامه داد :بعد از آن تئاتر به کلاس های بازیگری رفم و ۴ سال در مکان های مختلف تست بازیگری دادم تا اینکه سال ۸۸ کارم را شروع کردم.

مدیری هم در ادامه این صحبت گفت: پس با یک نقش نجیب کارت را شروع کردی. البته این را بگویم که شروع کار تو خیلی بهتر از من بود. چون اولین کاری که من در تئاتر بازی کردم. نقش لاک پشت بود. قصه جنگلی بود که یکسری حیوان در آن بازی می کردند. یک ساعت و ربع زمان نمایش بود و من باید از یک سمت صحنه می آمدم و در پایان نمایش از بخش دیگر صحنه بیرون می رفتم، همین. نه دیالوگی داشتم و نه سر و صدایی. باز خوب است تو در نقش اسب یک شیهه ای می کشیدی (خنده). مدیری در حالی این خاطره را با هنرمندی تعریف می کرد که صدای خنده جمعیت لحظه ای قطع نمی شد.

شاهرخ استخری در ادامه صحبت هایش به گوشه گیر بودن و زندگی تنها اشاره کرد و گفت:من در ابتدا خیلی گوشه گیر بودم و تمام وقتم را در خانه میگذراندم و مدت زیادی را تنها زندگی کرده ام اما الان نسبت به قبل خیلی بهتر شده ام و راحت تر در جامعه حضور دارم.

ماجرای عاشق شدن و ازدواج شاهرخ استخری

شاهرخ استخری در پاسخ به سوال عاشق شدی مهران مدیری گفت:بله حدود ۵ ، ۶ سال پیش عاشق شدم. همسرم ۲۰ سال قبل از ایران رفته بود و مقیم خارج از کشور بود . ما از طریق دوستن مشترکمان با هم آشنا شدیم وایشان به ایران آمدند و بعد از یکسال آشنایی با هم ازدواج کردیم و حاصل این ازدواج دخترم پناه است.

در ادامه این گفتگو شاهرخ استخری درباره حضورش در صفحه مجازی و طرفداران خوبش صحبت کرد و به ماجرای یارکشی در سینما اشاره کردو درباره تجارتی که این روزها در زمینه طلا دارد صحبت کرد و گفت:من یک کار تولیدی را در زمینه طلا آغاز کردم و از صفر تا صد ماجرا را خودمان تولید میکنیم و خداراشکر از برنامه ای که پیش رو داشتیم جلوتر عمل کردیم و امیدوارم در سالهای آینده بتوانیم برداشت خوبی داشته باشیم.

وی همچنین درباره کسب و کار طلاسازی‌اش گفت: خدا را شکر از جایگاهی که الان داریم، راضی هستیم. خیلی جلوتر از چیزی هستیم که پیش‌بینی می‌کردیم. کار ما به نوعی تولید ملی محسوب می شود. تعداد زیادی استاد کار و طراح ایرانی داریم که مشغول کار هستند. من در تمام این مدت در حال سرمایه گذاری بودم و فکر برداشت و سود نبودم. می خواستم در کنار بازیگری شغلی برای گذران زندگی داشته باشم. الان خدا را شکر ۶۰ نفر به شکل مستقیم و غیر مستقیم با ما کار می‌کنند و این اتفاق بزرگ و ارزشمندی است.

مهران مدیری به علاقه زیاد شاهرخ استخری به تخم مرغ اشاره کرد و شاهرخ استخری در این باره گفت:من سر صحنه یک استوری گذاشتم بفرمایید تخم مرغ و با هجمه ای از انتقادها روبرو شدم که بعدا فهمیدم بخاطر گرانی تخم مرغ بوده است.

شاهرخ استخری بازیگر دلنوازان در کنار مهران مدیری در دورهمی

در بخش پایانی گفتگو شاهرخ استخری به ماجرایی که در یک مصاحبه برایش رخ داده بود اشاره کرد و گفت:من در یک مصاحبه گفتم که همسرم از ۱۶ سالگی در خارج از کشور کار کرده است اما با گفتن این حرف با انتقادهای زیادی روبرو شدم. کار کردن در این سن در خارج از کشور یک امر طبیعی است و اصلا به مقوله نیاز مالی ارتباطی ندارد . همسرم خیلی مسائل را دوست ندارد و من نمیتوانم چیزی را به او تحمیل کنم و این خود اوست که برای آینده اش تصمیم میگیرد.

در پایان این گفتگو شاهرخ استخری یک ساعت که مربوط به المپیک سیدنی ۲۰۰۰ بود و با اولین دستمزدش خریده بود را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*