خانه / سیاسی / آنچه از اغتشاشات دراویش گنابادی در پاسداران تهران نمی دانید (عکس و فیلم)

آنچه از اغتشاشات دراویش گنابادی در پاسداران تهران نمی دانید (عکس و فیلم)

از شب گذشته منطقه پاسداران تهران شاهد آشوب‌هایی بود که اگرچه با تلاش نیروهای انتظامی و بسیجی به پایان رسید ولی ۵ تن از ماموران برقراری امنیت به شهادت رسیدند،

لازم به ذکر است که در اغتشاش دراویش گنابادی در پاسداران عصر روز گذشته ۳ تن از مأموران یگان امداد به واسطه زیر گرفته شدن با یک دستگاه اتوبوس که راننده آن از عناصر اصلی اغتشاشات بود به شهادت رسیدند؛ همچنین این فرقه خرافه‌پرست به این موارد بسنده نکرده و با خودروی سمند به سمت نیروهای نظامی حمله کرده که در این حادثه نیز یک بسیجی به شهادت رسید؛ همچنین یک بسیجی دیگر نیز با ضربات سلاح سرد شهید شد. 

شب گذشته و در پی آشوب برخی اراذل و اوباش در منطقه پاسداران تهران، که ماجرای آن از درگیری دراویش گنابادی مجذوب نورعلی تابنده با نیروی انتظامی آغاز شد و دامنه آن تا امروز صبح نیز به صورت جسته و گریخته ادامه داشت، آشوبگران به تخریب اموال مردم، خودروها و منازل منطقه پرداختند.

نورعلی تابنده کیست گلستان هفتم پاسداران فیلم اغتشاشات خیابانی فرقه دراویش عقاید دراویش گنابادی دولتسرای پاسداران دراویش گنابادی چه کسانی هستند خانقاه پاسداران حوادث تهران بیوگرافی نورعلی تابنده اغتشاشات خیابانی اغتشاش در تهران اخبار بدون سانسور سیاسی

خلاصه اغتشاش و آشوبگری دراویش گنابادی در پاسداران تهران (۳۰ بهمن ۹۶)

بعد از ظهر دوشنبه ، دراویش گنابادی جلوی کلانتری ۱۰۲ پاسداران تجمع کردند .

شروع این تجمع از کنار خیابان آغاز شد و ساعتی طول کشید ولی توجه کسی را جلب نکرد ،حتی مردم ساکن در پاسداران را ، چرا که مردم ساکن در پاسداران از نزدیک با اخلاق و رفتار و افکار دراویش گنابادی آشنایی کامل دارند.

با این بی توجهی مردم و ماموران ناجا ، دراویش گنابادی سپس خیابان را به روی مردم بستند ولی نیروهای راهور ناجا ترافیک را مدیریت کردند و از هرگونه برخوردی با دراویش پرهیز کردند.

بستن خیابان هم نیم ساعتی طول کشید ولی ماموران نیروی انتظامی خویشتن داری کردند و واکنشی نشان ندادند ولی دراویش گنابادی دست بردار نبودند و به سمت کلانتری هجوم بردند و درگیری ها آغاز شد.

فیلم بستن خیابان توسط دراویش گنابادی

نورعلی تابنده کیست گلستان هفتم پاسداران فیلم اغتشاشات خیابانی فرقه دراویش عقاید دراویش گنابادی دولتسرای پاسداران دراویش گنابادی چه کسانی هستند خانقاه پاسداران حوادث تهران بیوگرافی نورعلی تابنده اغتشاشات خیابانی اغتشاش در تهران اخبار بدون سانسور سیاسی

هجوم دیوانه‌وار اتوبوس در خیابان پاسداران به سمت کلانتری باعث آسیب رسیدن به ۱۲ دستگاه خودروی عبوری و پارک شده مردم و هم‌چنین زخمی شدن تعدادی از عابران پیاده شده است.

سخنگوی ناجا با اعلام این مطلب که عوامل به شهادت رساندن سه مأمور یگان امداد پلیس تهران در کسری از زمان دستگیر شده‌اند، به برهم‌ زنندگان امنیت قاطعانه هشدار داد که در برابر اقدامات ضد امنیتی و غیرقانونی هر کسی با هر هویتی برخورد قاطع صورت می‌‌گیرد.

گروهبان امامی و گروهبان بایرامی از نیروهای کادر یگان امداد به شهادت رسیدند. دیگر شهید این جنایت، یک سرباز وظیفه بوده است که هرسه توسط اتوبوس جنایت کاران فرقه گنابادی به شهادت رسیدند.

سن هر سه شهید امشب ناجا زیر ۲۰ سال بوده است و دو نیروی کادر نیروی انتظامی که امشب به شهادت رسیدند سه ماه بود که لباس سبز ناجا را بر تن کرده بودند.

فیلم حمله دیوانه وار دراویش گنابادی با اتوبوس به ماموران ناجا

فیلم آتش زن خودروی مردم توسط دراویش در پاسداران تهران

فرمانده نیروهای حاضر در میدان با بلندگو از دراویش گنابادی خواهش می کند که به خانه هایشان برگردند و اغتشاشات را تمام کنند. ولی آشوبگران گستاخ تر شدند.

دراویش گنابادی با خودروی سمند به سمت نیروهای نظامی حمله کرده که در این حادثه نیز یک بسیجی به شهادت رسید و بعد با چوب و چماق و و سنگ و آجر به سوی ماموران ناجا حمله ور شدند که یک بسیجی دیگر نیز با ضربات سلاح سرد شهید شد.

منبع : خبرگزاری فارس و آپارات

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*