خانه / آخرین اخبار / ساعت بازی امشب بارسلونا و چلسی در لیگ قهرمانان اروپا

ساعت بازی امشب بارسلونا و چلسی در لیگ قهرمانان اروپا

شبی که چلسی اشک لیونل مسی را درآورد!

دو تیم بارسلونا و چلسی، امشب آخرین دیدار مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ را برگزار خواهند کرد.

آخرین دیدار این مرحله از رقابت‌های اروپایی، امشب بین دو تیم بارسا و چلسی برگزار خواهد شد تا تکلیف تیم‌های صعود کننده به جمع ۸ تیم برتر اروپا مشخص شود. شاگردان والورده فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته و شانس کسب سه گانه دارند. آنها در لالیگا اختلافی ۸ امتیازی با تیم دوم ایجاد کرده اند و با خیال راحت در حال پیشتازی هستند. در کوپا دل ری نیز به فینال رقابت‌ها رسیده اند و حالا نوبت چمپیونزلیگ است که به هشت تیم برتر اروپا برسند.

آبی اناری ها در دیدار رفت در استمفوردبریج، با نتیجه ۱-۱ مقابل چلسی متوقف شدند و حالا در خانه به دنبال کسب پیروزی و صعود از این مرحله هستند.

در آن سو چلسی فصل خوبی را پشت سر نمی‌گذارد و اوضاع به کام شاگردان کونته پیش نمی‌رود. آنها در لیگ در رده پنجم قرار گرفته اند و با تیم چهارم و کسب سهمیه فاصله گرفته اند. در حقیقت تنها امید کونته به این رقابت‌هاست که مطمئنا کار آسانی پیش رویش نخواهد بود.

با این حال، در ۶ تقابل اخیر دو تیم، ۱ پیروزی برای چلسی و ۵ تساوی به دست آمده و بارسا موفق به کسب پیروزی مقابل چلسی نشده است. کوتینیو بزرگترین غایب این بازی است و حضور سرجی روبرتو، اینیستا، سمدو، سوارز و سمپر هنوز مشخص نیست. در آن سو، باکایوکو، لوئیز و بارکلی نیز احتمالا به این بازی نخواهند رسید.

 

لیگ قهرمانان اروپا

چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

بارسلونا – چلسی ( ساعت: ۲۳:۱۵ زنده از شبکه سه )

 

شبی که چلسی اشک لیونل مسی را درآورد!

شکست برابر چلسی، پایان رویاهای گواردیولا در بارسلونا بود؛ شبی که لیونل مسی هم اشک ریخت.

چلسی موفق شد با کسب یک تساوی ۲-۲ با ۱۰ بازیکن در نوکمپ در سال ۲۰۱۲، رویاهای بارسا برای کسب سومین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا زیر نظر پپ گواردیولا را از بین برده و و شبی کابوس وار را برای آبی اناری ها رقم بزند.

با از دست دادن پنالتی از سوی  لیونل مسی، چلسی قلب بارسا را شکست و این نتیجه پایانی بر دوران درخشان پپ گواردیولا در بلوگرانا بود که با اشک توام شد.

نتیجه بازی چلسی نتیجه بازی بارسلونا جدیدترین اخبار چلسی بازی های امشب لیگ قهرمانان اروپا بازی بعدی بارسلونا بازی امشب بارسلونا ساعت چند است

اگرچه بارسلونا در بازی رفت با یک گل در استمفوردبریج مغلوب شد؛ اما آنها از پیروزی در بازی برگشت اطمینان داشتند؛ زیرا هدف بارسا فتح دومین لیگ قهرمانان متوالی و سومین جام زیر نظر پپ گواردیولا بود.

پیش از آغاز بازی، فرناندو تورس هشدار داده بود که همیشه بهترین تیم لزوما قادر به کسب پیروزی نیست و آن شب ادعای مهاجم اسپانیایی ثابت شد؛ زیرا چلسی با تبدیل کردن شکست ۰-۲ به تساوی ۲-۲ با ۱۰ بازیکن، موفق به راهیابی به فینال مونیخ شد.

۳ روز قبل، بارسا با قبول شکست ۱-۲ برابر رئال مادرید تحت هدایت مورینیو، امیدهای خود برای فتح چهارمین لالیگای متوالی را از دست داد و با شکست برابر چلسی، آن هفته تبدیل به روزهایی شد که گواردیولا و لیونل مسی هرگز علاقه ای به مرور آن ندارند.

نتیجه بازی چلسی نتیجه بازی بارسلونا جدیدترین اخبار چلسی بازی های امشب لیگ قهرمانان اروپا بازی بعدی بارسلونا بازی امشب بارسلونا ساعت چند است

همه چیز برای بارسا خیلی خوب آغاز شد و بازی در اختیار کاتالان ها بود. بعد از ۳۵ دقیقه، بوسکتس موفق شد گل اول را به ثمر برساند. لحظاتی بعد جان تری با خطای شدید روی الکسیس سانچس از زمین اخراج شد و خیلی سریع اینیستا با زدن گل دوم، بارسلونا را در آستانه رسیدن به فینال قرار داد.

اما لحظاتی پیش از پایان ۴۵ دقیقه اول، رامیرز با فرصت طلبی و نواختن یک ضربه چیپ فوق العاده اختلاف را به حداقل رساند و با این نتیجه، این آبی های لندن بودند که راهی فینال می شدند.

نتیجه بازی چلسی نتیجه بازی بارسلونا جدیدترین اخبار چلسی بازی های امشب لیگ قهرمانان اروپا بازی بعدی بارسلونا بازی امشب بارسلونا ساعت چند است

اما با توجه به برتری عدد تیم گواردیولا، باز هم به نظر می رسید بارسلونا می تواند در نیمه دوم بلیت سفر به مونیخ را رزرو کند و تنها ۳ دقیقه بعد از سوت داور، بارسا با خطای دروگبا روی سسگ فابرگاس صاحب یک ضربه پنالتی شد اما لیونل مسی به جای تور دروازه، دیرک افقی را به لرزه درآورد و چلسی باز هم جان سالم به در برد.

علیرغم تلاش شاگردان پپ برای زدن گل تساوی و از دست رفتن موقعیت هایی مانند دیرک دروازه لئو مسی، این فرناندو تورس بود که با گلزنی در لحظات پایانی، حکم صعود چلسی را به فینال امضا کرد.

نتیجه بازی چلسی نتیجه بازی بارسلونا جدیدترین اخبار چلسی بازی های امشب لیگ قهرمانان اروپا بازی بعدی بارسلونا بازی امشب بارسلونا ساعت چند است

ناگهان، همه چیز برای بارسلونا و البته پپ گواردیولا به پایان رسید و اگرچه همه بازیکنان و هواداران هر آنچه داشتند را ارائه دادند، اما رویای صعود به فینال برای مقاومت چلسی از بین رفت و پذیرش این موضوع برای لیونل مسی بسیار دشوار بود.

الکسیس سانچس اخیرا در مصاحبه ای گفت: “در صورت ناکامی در رسیدن به فینال شما ممکن است گریه کنید و این بخشی از فوتبال است. بعد از دیدار برابر چلسی و در رختکن بارسا من شاهد اشک های لئو مسی بودم.”

گواردیولا بعد از آخرین بازی اروپایی خود روی نیمکت بلوگرانا گفت: “اگرچه صحبت های من تسلای خاطر هواداران نخواهد بود اما بازیکنان بارسا خیلی اذیت شدند. هواداران خیلی به ما کمک کردند و من سپاسگزار هستم اما ما گرچه در یک قدمی فینال بودیم؛ ولی این اتفاق رخ نداد. من به اینجا آمده ام تا از مسی تشکر کنم و بیش از همیشه ممنون او هستم. قصد دارم بیشتر از همیشه لیونل مسی را به علت شجاعتی که دارد تحسین کنم.”

گواردیولا بعدها فاش کرد که ناکامی برابر چلسی باعث شد او تصمیم بگیرد بعد از ۴ فصل رویایی، باشگاهی را که نام وی را به عنوان یک بازیکن بزرگ مطرح کرد، ترک کند.

نتیجه بازی چلسی نتیجه بازی بارسلونا جدیدترین اخبار چلسی بازی های امشب لیگ قهرمانان اروپا بازی بعدی بارسلونا بازی امشب بارسلونا ساعت چند است

گواردیولا گفت: “اگر دیگر به عنوان یک مربی چیزی برای عرضه به بازیکنان خود ندارید، زمان رفتن فرا رسیده است. در لحظات اندوهناک، چراغ ها به یکباره خاموش می شوند و حذف بارسلونا برابر چلسی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز چنین لحظه ای بود. ما نمایشی بهتر از چلسی داشتیم اما گل هایی عجیب دریافت کردیم و می دانستیم دیگر امکان بازگشت وجود ندارد. شکست بسیار دشواری برای من بود و من حس کردم دیگر نمی توانم برای بارسلونا کاری بکنم.”

۳ روز پس از بازی چلسی، گواردیولا اعلام کرد در پایان فصل از بارسا جدا خواهد شد؛ اما به هر حال چند روز بعد او در کنار لیونل مسی موفق به فتح کوپا دل ری نیز شدند تا بارسای گواردیولا، ۱۴ جام از ۱۹ جام ممکن در دوران حضور او را کسب کند؛ اتفاقی که دیگر تکرار نشد.

 

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*