خانه / آخرین اخبار / ساعت بازی امروز پرسپولیس و استقلال اهواز (خوزستان) +پیش بازی

ساعت بازی امروز پرسپولیس و استقلال اهواز (خوزستان) +پیش بازی

در مهمترین دیدار روز پنچشنبه، پرسپولیس و استقلال خوزستان به دیدار هم می‌رفتند. قهرمان دو فصل گذشته، این فصل را به خوبی آغاز کرده و توانسته با ۲ برد با کلین‌شیت در صدر جدول قرار گیرد. استقلال خوزستان از جمله تیم‌هایی  است که خیلی دیر بسته شد و سرنوشت بازی این تیم در ۲ بازی گذشته در دقایق پایانی رقم خورد. آبی خوزستان در بازی نخست در دیداربا گسترش فولاد در دقیقه ۸۵ بازی را به تساوی کشاند ولی در هفته دوم در مصاف با پدیده از دقیقه ۹۲ به بعد بازی برده را با باخت عوض کرد تا بک امتیاز در رده سیزدهم قرار گیرد.

گرمای اهواز، بزرگترین تهدید سرخپوشان برای ادامه روند پیروزیهایشان خواهد بود. این دو تیم فقط یک بار در اهواز در مرداد با هم دیدار داشتند که تنها برد استقلال خوزستان در ۱۰ تقابل با پرسپولیس در آن بازی شکل گرفته است.اما پرسپولیس آمار درخشانی مقابل استقلال خوزستان دارد و در ۳ تقابل گذشته به پیروزی رسیده و ۵ مصاف قبلی، ۴ بازی با برد پرسپولیس همراه بوده است

غایبین:
وحید نامداری از استقلال خوزستان محروم

تیم داوری: وحید کاظمی – علیرضا ایلدورم – علی اکبر نوری – علی میرغفاری

استقلال خوزستان – پرسپولیس:

پنجشنبه ۱۸ مرداد ۹۷ ساعت ۲۰:۳۰ ورزشگاه غدیراهواز

آمار خوب سرخ‌ها

دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس برای یازدهمین بار پنجشنبه شب در لیگ برتر مقابل هم قرار می‌گیرند. در ۱۰ تقابل گذشته‌ی این دو تیم در لیگ برتر، پرسپولیسی‌ها ۶ برد بدست آورده‌اند و فقط یکبار به حریف خوزستانی خود باخته‌اند.

۳ تقابل دو تیم هم به تساوی انجامیده است. پرسپولیسی‌ها در این ۱۰ بازی ۱۳ گل زده‌اند که میانگین ۱،۳ گل زده در هر بازی می‌شود. استقلال خوزستان هم ۶ گل به پرسپولیس زده است که به طور میانگین ۰،۶ گل زده در هر بازی می‌شود.

در ۵ تقابل آخر دو تیم در لیگ برتر، پرسپولیسی‌ها ۴ برد بدست آورده‌اند و شاگردان “داریوش یزدی” در تیم استقلال خوزستان دنبال این هستند که در بازی پنجشنبه شب دو تیم مقابل میهمان قدرتمند خود امتیاز کسب کنند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*