خانه / آخرین اخبار / ساعت بازی پرسپولیس و الوصل امارات +پیش بازی

ساعت بازی پرسپولیس و الوصل امارات +پیش بازی

پرسپولیس برای تثبیت صدرنشینی خود در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی خارج از خانه برابر الوصل نیاز دارد و امیدوار به برد برابر شاگردان رودلفو آروآبارنا است.

سرمربی آرژانتینی الوصل که در ۵ بازی اخیر روی نیمکت این تیم ۴ شکست و یک تساوی را تجربه کرده، برای زنده نگه داشتن آخرین شانس‌های تیم خود به این پیروزی خانگی نیاز دارد و البته برانکو ایوانکوویچ و شاگردانش نیز نمی‌خواهند آخرین بازی سال ۹۶ را دست خالی از زمین خارج شوند.

سه شنبه ۲۲  اسفند۹۶

هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸

الوصل امارات- پرسپولیس تهران (گروه C)

ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه الوصل دوبی ( پخش زنده از شبکه سه )

برانکو ایوانکوویچ و مچ اندازی در بازی رفت
برانکو ایوانکوویچ در دیدار رفت با ترکیب علیرضا بیرانوند،سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، محمد انصاری، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، بشار رسن، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و علی علیپور برابر الوصل قرار گرفت و موفق شد با دو گلی که احمدزاده و علیپور به ثمر رساندند یک پیروزی خانگی به نام خود کند و از شکست السد نیز برای دستیابی به صدر جدول سود ببرد.
در سمت مقابل نیز الوصل امارات که بیشتر بازیکنان خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، با ترکیب یوسف عبدالله، عبدالله صالح، احمد عیسی، عبدالله جاسم، خلیل خمیس، حمد البلوشی، آنتونی کاسرس، علی عبدالله، حومید عباس، فریس خلیل و هزا سالم مقابل برانکو و شاگردانش صف آرایی کرد و به جز دقایقی اندک نتوانست برابر حریف خودنمایی کند.

 

الوصل روی مدار باخت
الوصل اکنون به عنوان قعرنشین جدول در گروه سوم با سه شکست از دیدار ابتدایی خود شرایطی نزدیک به حذف زودهنگام از این رقابت‌ها را دارد. آنها در سه بازی قبلی تنها یک بار موفق به گلزنی شدند و در دومین دیدار خود در این رقابت‌ها و در حالی که موفق شده‌ بودند با گل دقیقه ۲۶ ستاره‌ی برزیلی خود از السد پیش بیفتند، در نهایت با دریافت دو گل از السدی‌ها دست خالی این بازی خانگی را به پایان رساندند. فابیو لیما، ستاره برزیلی این تیم در دو بازی بعدی الوصلی‌ها برابر نسف قارشی و پرسپولیس به دلیل مصدومیت خارج از ترکیب آنها قرار داشت و البته گفته می‌شود مشکلی برای حضور در این بازی نخواهد داشت.

 

استادیوم عجیب و هشت هزار نفری
نکته دیگر این بازی استادیوم عجیب الوصلی‌ها با گنجایش تنها هشت هزار و پانصد و چهل و نه نفر است که به هیچ عنوان با استادیوم‌های ایرانی از حیث ظرفیت قابل مقایسه نیست. با این حال این استادیوم زعبیل از نظر امکانات قابل توجه است و در سال ۱۹۷۴ مورد بازسازی قرار گرفت. عجیب‌ترین رویدادی که در این استادیوم به انجام رسیده برگزاری یک کنسرت پاپ توسط گروه انگلیسی بود که مورد توجه نیز قرار گرفت.

برد و از دست دادن صدرنشنی

در گروه C لیگ قهرمانان آسیا سه تیم پرسپولیس، السد قطر و نسف قرشی ازبکستان شش امتیازی‌اند. با توجه به قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرسپولیس به دلیل اینکه نتایج بهتری در تقابل با السد و نسف قرشی گرفته صدرنشین است. (در تقابل سه تیم باهم هر سه سه امتیازی اند و پرسپولیس تفاضل بهتر دارد.)

به نظر می رسد رقابت اصلی در این گروه بین السد و پرسپولیس باشد، اما نسف قرشی را هم نباید فراموش کرد. در این شرایط پرسپولیس باید الوصل را در دوبی ببرد تا موقعیت خوب خود در گروه را حفظ کند.

یک احتمال البته وجود دارد که پرسپولیس ببرد و صدر جدول را از دست دهد. در دیگر بازی گروه اگر السد موفق به شکست نسف قرشی شود با برد پرسپولیس دو تیم پرسپولیس و السد ۹ امتیازی می‌شوند. در صورت هم امتیاز شدن دو تیم به بازی مستقیم نگاه می کنند و السد بالاتر قرار می‌گیرد.

الوصل بدون امید

برنامه لیگ قهرمانان آسیا برنامه بازیهای پرسپولیس باشگاه فوتبال الوصل امارات بازیکنان الوصل امارات بازی پرسپولیس امروز ساعت چنده اخبار لیگ قهرمانان آسیا اخبار پرسپولیس

قرمزها می خواهند با برد از دوبی برگردند. الوصل البته تیم چندان قدرتمندی نیست. این تیم که فصل گذشته در لیگ امارات دوم شد، در هر سه بازی قبلی خود در آسیا باخته و در هفته های اخیر نتایج خوبی نگرفته است.

الوصل هر پنج بازی آخر خود در لیگ و آسیا را باخته است. از طرفی این تیم چند بازیکن مصدوم داشته که به تازگی از مصدومیت رها شده‌اند. احتمال دارد رودولفو آره‌باره‌نا، سرمربی آرژانتینی الوصل بازی با پرسپولیس را فدای بازی در لیگ کند. شنیده می شود الوصل با ترکیب اصلی خود پای به میدان نخواهد گذاست و پرسپولیس باید از این فرصت بهره ببرد.

برانکو در بازی رفت با نیمکت نشین کردن محسن ربیع خواه و بازی دادن به محسن مسلمان رضایت هواداران را جلب کرد. احتمالا پرسپولیس در بازی فردا با همان ترکیب بازی رفت بازی خواهد کرد.

فرشاد احمدزاده، جلال حسینی، علیرضا بیرانوند و شجاع خلیل زاده چهار بازیکن تک اخطاره پرسپولیس‌اند که باید مواظب باشند محروم نشوند.

آمار

* این بازی دومین تقابل دو تیم در لیگ قهرمانان آسیاست. در تک بازی دو تیم پرسپولیس برنده بوده است.

* الوصل دومین حضور در لیگ قهرمانان را تجربه می کند. این تیم در اولین حضورش در لیگ قهرمانان با سایپا هم گروه بود و یک باخت و یک مساوی به دست آورد.

* پرسپولیس تا به حال هفت مرتبه مقابل اماراتی ها در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته است. پنج برد، یک مساوی و یک باخت حاصل کار پرسپولیس برابر نمایندگان اماراتی در لیگ قهرمانان محسوب می شود. پرسپولیس در این شش بازی ۱۹ گل زده و ۹ گل خورده داشت.

دیگر بازی گروه:

السد قطر- نسف قرشی ازبکستان

نحوه حضور در لیگ قهرمانان آسیا:

الوصل، نایب قهرمان امارات/ صعود مستقیم

پرسپولیس قهرمان فصل قبل لیگ ایران/ صعود مستقیم

جایگاه در جدول گروه:

الوصل بدون امتیاز چهارم

پرسپولیس با ۶ امتیاز اول

نتایج قبلی در آسیا:

الوصل: الوصل یک- السد ۲، نسف قرشی یک- الوصل صفر، پرسپولیس ۲- الوصل صفر

پرسپولیس: پرسپولیس ۳- نسف قرشی صفر، السد ۳- پرسپولیس یک، پرسپولیس ۲- الوصل صفر

آخرین بازی در لیگ داخلی:

الوصل یک- النصر امارات ۲

استقلال یک- پرسپولیس صفر

جایگاه در لیگ داخلی:

الوصل با ۳۲ امتیاز از ۱۸ بازی در رده سوم لیگ امارات

پرسپولیس با ۵۷ امتیاز از ۲۵ بازی در صدر لیگ ایران

پنج بازی آخر:

الوصل: باخت، باخت، باخت، باخت، باخت

پرسپولیس: برد، باخت، برد، باخت، برد، برد

بهترین گلزن در لیگ:

الوصل: فابیو لیما با ۱۷ گل

پرسپولیس: علی علیپور با ۱۷ گل

بهترین گلزن آسیایی:

الوصل: فابیو لیما با یک گل

پرسپولیس: علی علیپور با ۳ گل

داور: ما نینگ(چین)

عملکرد پرسپولیس مقابل اماراتی ها در لیگ قهرمانان

پرسپولیس روز دوشنبه هشتمین بازی مقابل نمایندگان امارات در لیگ قهرمانان را تجربه می کند.

شمار دیدارهای دوستانه بین پرسپولیس و تیم های اماراتی بسیار زیاد است و آن ها در رقابت های جام باشگاه ها و جام در جام نیز به مصاف هم رفته اند، اما از زمان ادغام جام باشگاه ها و جام در جام که منجر به ایجاد لیگ قهرمانان شد، پرسپولیس و نمایندگان امارات متحده عربی ۷ بار به مصاف هم رفته اند که حاصل آن ۵ برد برای سرخ ها، یک تساوی و یک پیروزی برای حریف بوده است.

 

اولین بازی در لیگ قهرمانان ۲۰۰۹ بود، جایی که شاگردان قطبی شارجه سفید پوش را با سه گل از تهران بدرقه کردند و در نهایت هم این تیم اماراتی از لیگ قهرمانان انصراف داد تا بازی برگشت برگزار نشود.

 

بهترین پیروزی پرسپولیس نتیجه ۶-۱ برابر الشباب با تیم دوست داشتنی و هجومی مصطفی دنیزلی بود. تیمی که کریمی، مهدوی کیا، زاید، رضایی و… را در اختیار داشت و در نهایت هم موفق به صعود از گروه شد البته سرخ ها سابقه پیروزی ۴ گله را نیز دارند.

 

تنها شکست هم به بازی در لیگ قهرمانان ۲۰۱۱ برابر الوحده بر می گردد. سرخ ها بدترین حضور آسیایی خود را در همین فصل تجربه کردند و در قعر جدول گروهشان نیز قرار گرفتند.

 

۲۰۰۹/ پرسپولیس ۳ الشارجه ۱ (نوروزی، نیکبخت، کریمی)
۲۰۱۱/ پرسپولیس ۱ الوحده ۱ (بادامکی)
۲۰۱۱/ الوحده ۲ پرسپولیس ۰
۲۰۱۲/ پرسپولیس ۶ الشباب ۱ (زاید سه گل، رضایی، کریمی، فشنگچی)
۲۰۱۲/ الشباب ۱ پرسپولیس ۳ (زاید، کاظمیان، بادامکی)
۲۰۱۷/ الوحده ۲ پرسپولیس ۳ (طارمی دو گل، امیری)
۲۰۱۷/ پرسپولیس ۴ الوحده ۲ (رفیعی، طارمی سه گل)

 

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*