خانه / بورس و سهام / دلار و سکه دوباره اوج گرفت + قیمت جدید

دلار و سکه دوباره اوج گرفت + قیمت جدید

در پی افزایش بهای جهانی طلا و تاثیر آن در بازار داخلی هم اکنون دلار در پایتخت با ارزش ۳۰۱۸ تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ارزش ۹۸۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

به گزارش ساتین : از روزهای گذشته بازار داخلی تحت تاثیر نوسانات جهانی طلا و البته افزایش حجم تقاضا با توجه به سپری شدن روزهای پایانی سال قرار گرفته است و همین امر افزایش قیمت‌ها را در بخش طلا و ارز به همراه داشته است.

با توجه به افزایش تقاضای مردم برای خرید ارز به منظور سفرهای نوروزی قیمت‌ها در بازار داخلی افزایش یافته به نحوی که هم اکنون دلار که مدت‌ها بود زیر قیمت 3000 تومان در نوسان بود به 3018 تومان رسیده و با این قیمت به متقاضیان فروخته می شود.

هم اکنون در خیابان فردوسی صراف‌ها یورو را با قیمت 4140 تومان، پوند انگلیس را با قیمت 5000 تومان، درهم امارات متحده عربی را با قیمت 819 تومان و یوان چین را با قیمت 500 تومان به مردم می فروشند.

در بازار سبزه میدان نیز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم با ارزش 989 هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی با ارزش 495 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی با ارزش 295 هزار تومان و سکه یک گرمی با ارزش 195 هزار تومان قیمت گذاری شده و فروخته می شود.

همچنین هر گرم طلای 18 عیار در بازار داخلی 98 هزار و 800 تومان و هر اونس طلای جهانی 1333 دلار ارزش گذاری شده و مورد معامله قرار می گیرد.

تسنیم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*