خانه / آخرین اخبار / عیدانه همراه اول ۹۷ با مکالمه و پیامک و اینترنت رایگان

عیدانه همراه اول ۹۷ با مکالمه و پیامک و اینترنت رایگان

به مناسبت آغاز سال جدید، همراه اول امسال نیز به تمامی مشترکین خود عیدی می‌دهد.

به مناسبت آغاز بهار طبیعت و عید نوروز، همراه اول به تمامی مشترکین دائمی و اعتباری خود در ۵ مبلغ متفاوت از ۱۰ هزار تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی می‌دهد.

در طرح نوروزی همراه اول که از روز سه شنبه ۲۹ اسفندماه ۹۶ تا پایان روز دوشنبه ۱۳ فروردین ۹۷ اجرا می شود، برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری، پس از ثبت نام، یکی از ۵ مبلغ در نظر گرفته شده به صورت تصادفی فعال می‌شود.

این عیدی به صورت اعتبار داخل شبکه بوده و مشترک می تواند برای مکالمه (داخل شبکه)، پیامک (داخل شبکه) و اینترنت با تعرفه آزاد، از آن استفاده کند. خرید سایر بسته ها و یا استفاده از سرویس خدمات مبتنی بر محتوا، تماس های رومینگ و خارجه با این اعتبار امکانپذیر نیست.

همراه اولی‌ها می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده، از طریق شماره گیری کد دستوری #۹۷*، بصورت رایگان در این طرح ثبت نام کرده و از عیدی اپراتور اول که بصورت اعتبار داخل شبکه(همراه اول و تلفن ثابت) در نظر گرفته شده، بهره مند شوند.

گفتنی است؛ ثبت نام و دریافت عیدی تنها برای یک بار و فقط در ایام نوروز امکان پذیر بوده و مهلت استفاده از آن از زمان فعالسازی تا پایان روز دوشنبه ۱۳ فروردین است.

از ۱ تا ۱۳ فروردین ۹۷ با نصب یا به روز رسانی اپلیکیشن همراه من و ورود به برنامه، در قرعه کشی روزانه ۲ گوشی هوشمند شرکت کنید و یکی از برندگان خوش شانس جشنواره عیدانه همراه من باشید، به علاوه از هدایای زیر نیز بهرمند شوید:

یک گیگابایت اینترنت رایگان، هدیه نصب و مشاهده راهنمای برنامه برای مشترکینی که تا به حال از اپلیکیشن همراه من استفاده نکرده اند.

پنج درصد تخفیف خرید شارژ غیرکاغذی از ۱۵ اسفند تا ۱۳ فروردین با هدف همراهی طبیعت

توجه: نتایج قرعه کشی تمامی کمپین های اشاره شده (شامل جشنواره عیدانه و همراه طبیعت ) در اواسط فروردین ۹۷ اعلام خواهد شد.

x

یک نظر ثبت شده

  1. سلام داداش ببخشیدمن می خواستم بگویم که من اپکلیشن همراه من قبلانصب کردم ولی هیچی نداده حالا نصب کنم چیزی میده تشکر.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*