خانه / آخرین اخبار / ساعت بازی پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان +پیش بازی

ساعت بازی پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان +پیش بازی

بازی امروز ذوب آهن – پرسپولیس را به‌عنوان بازی بهترین خطوط تهاجمی لیگ می‌شناسند و حتما همه چشم به مهاجمان تیم و خط آتش سرخ و سبزها می‌دوزند که ببینند کدام یک با گلزنی عنوان برترین خط حمله فصل را مال خود می‌کنند.

در تقابل خطوط تهاجم دو تیم بیشتر از همه نگاه‌ها به بهترین گلزنان دو تیم است که اتفاق بهترین گلزنان لیگ برتر هم به شمار می‌آیند.

علی علیپور که تا الان ۱۸ گل در لیگ زده بعد از چند بازی رخوت دنبال گلزنی است و تبریزی که اخیرا گاهی اوقات در ترکیب قرار نمی‌گرفت یا تعویض می‌شد می‌خواهد خودش را ثابت کند.

نفر اول با گلزنی‌های پیاپی بالاخره به تیم ملی دعوت شد. با اینکه شانسی برای رفتن به روسیه نخواهد داشت اما سرانجام ملی‌پوش شد و از حالا می‌تواند برای جام ملت‌های آسیا دور‌خیز کند.

تبریزی هم نفر دوم جدول گلزنان است که به تیم ملی دعوت نشده و چوب تعدد مهاجمان شاخص و لژیونر را می‌خورد اما حتما در این بازی دنبال بالا بردن آمار گلزنی و کمتر کردن فاصله خود با علیپور است.

علیپور که انگار بعد از دعوت به تیم ملی مثل قبل برای گلزنی عطش ندارد و به نوعی افت کرده طی پنج بازی گذشته لیگ برتری پرسپولیس با وجود حضور در ترکیب اصلی اما فقط یک بار مقابل سایپا از روی نقطه پنالتی گل زده. آخرین گل علیپور در لیگ برتر و در جریان بازی در دقیقه ۵۶ دیدار با نفت آبادان اتفاق افتاد و از آنجایی که او در دقیقه ۸۵ آن مسابقه تعویض شد ۴۶۹ دقیقه است در جریان بازی گلی در لیگ برتر نزده و روندی نزولی داشته است.

در نقطه مقابل تبریزی که جایگاه متزلزل‌تری در ترکیب تیمش دارد در بازی هفته بیست و ششم مقابل تراکتورسازی گل زده و با گلزنی در آخرین بازی آسیایی ذوبی‌ها همچنان گلزن اول تیمش به حساب می‌آید.

بازی امروز بازی بهترین خطوط حمله است اما بهترین گلزنان لیگ برتر مقابل بهترین دروازه‌بان‌های این فصل رقابتی سخت خواهند داشت.

علیرضا بیرانوند و محمد رشید مظاهری که دروازه‌بان‌های اول و دوم تیم ملی هستند و به روسیه خواهند رفت نیز دوئلی پنهان با یکدیگر خواهند داشت. هرچند بیرانوند از موقعیت خود در تیم ملی اطمینان دارد اما مظاهری هم کوتاه نمی‌آید و حداقل در ثبت رکوردها و آمارها حریف قدری برای گلر پرسپولیس است.

مظاهری در مقابل ثبت بیشترین کلین‌شیت بیرانوند در لیگ قهرمانان، آمار بیشترین نجات دروازه را در این رقابت‌ها به نام خود کرده است.

در لیگ برتر و تا اینجای فصل پرسپولیس ۱۷ بازی گل نخورده و بیرانوند با ثبت ۱۶ کلین شیت رکورددار است اما با اینکه استقلال و پیکان بعد از پرسپولیس بیشترین کلین شیت را ثبت کرده‌اند و ذوب آهن در این زمینه تیم چهارم است اما رشید مظاهری جلوتر از سیدحسین حسینی و پیام نیازمند که به ترتیب ۹ و ۸ بار کلین شیت کرده‌اند بعد از بیرانوند قرار دارد که البته با توجه به دو بازی باقیمانده بازهم به او نخواهد رسید.

با حضور این دو دروازه‌بان ملی پوش حتما مهاجمان رقیب شانس زیادی برای گلزنی نخواهند داشت مگر اینکه بازی امروز مثل بازی فصل قبل دو تیم رها شود و با اشتباهات و بی‌خیالی بازیکنان پرگل از کار دربیاید.

مشخصات بازی

ذوب آهن اصفهان- پرسپولیس
هفته بیست و نهم لیگ خلیج فارس
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۹۷
ورزشگاه فولادشهر اصفهان- ساعت ۱۸
تیم داوری: حسین زرگر – آرمان اسعدی – حسن انتظاری – روح اله شریفی – ناظر: محمدجواد تقی پور

ورزشگاه فولادشهر

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*