خانه / حوادث / کار زشت خانم معلم با دانش آموز خواب آلود در کلاس +عکس

کار زشت خانم معلم با دانش آموز خواب آلود در کلاس +عکس

یک معلم آمریکایی که به طور حیرت انگیزی برای بیدار کردن یکی از دانش آموزانی که سر کلاس خوابیده بود، خشونت به خرج داد ، براساس گزارشات و تصاویری که مخفیانه از او گرفته شده است نشان می دهد که معلم زن زانوی خود را روی میز دانش آموز گذاشته بود و موهای او را می کشید.

خشنوت معلم بخاطر خوابیدن دانش آموز

لیزا هوستون معلم ۲۷ ساله در کارولینای جنوبی تدریس می کند ، معلمی که به دلیل خواب بودن یکی از شاگردانش سر کلاس رفتار غیراخلاقی از خود نشان داد و جنجال و حواشی بسیاری به پا کرد.

یکی از دانش آموزان به طور مخفیانه از این صحنه فیلم میگیرد و این فیلم تکان دهنده تحت عنوان یک معلم آمریکایی در حال کتک زدن و کشیدن موی شاگردش ، پخش می شود.

بعد از انتشار این ویدئو عده ی کثیری از مردم اعتراض کرده اند که این معلم به خاطر رفتار زشت و خشونت آمیزش باید تنبیه شود.

سیستم آموزشی مدارس آمریکا سلبریتی بیسواد زن آمریکایی خشونت علیه کودکان خشونت زنان علیه مردان خشونت در آمریکا تنبیه دانش آموزان تنبیه بدنی در مدارس آمریکا و اروپا تحصیل در آمریکا امنیت زندگی در آمریکا اخبار بین المللی امروز آزادی در آمریکا

تصاویر خشونت معلم با دانش آموز به خواب رفته

شکایت معلم از منتشر کننده فیلم

هوستون از منتشر کننده این ویدئو شکایت می کند و ادعا می کند که این فقط یک شوخی بوده و من همیشه با شاگردانم شوخی می کنم و هرگز خشونتی در کار نبوده این در حالی است که پدر و مادر دانش آموز اعتراض کرده اند که فرزند ما خسته بوده و خوابیده که مطمئنا مستعد چنین خشونتی نبوده است ، ما نمی گوییم که او را اخراج کنید اما امیدواریم که این اتفاقات دیگر هرگز تکرار نشود.

سیستم آموزشی مدارس آمریکا سلبریتی بیسواد زن آمریکایی خشونت علیه کودکان خشونت زنان علیه مردان خشونت در آمریکا تنبیه دانش آموزان تنبیه بدنی در مدارس آمریکا و اروپا تحصیل در آمریکا امنیت زندگی در آمریکا اخبار بین المللی امروز آزادی در آمریکا

Astonishing moment teacher wakes sleeping student by standing on desk and slapping him

SHOCKING footage shows a US teacher slapping and pulling a sleeping student’s hair while standing on his desk.

Lisa Houston, who had taught at the South Carolina school for 27 years, retired after the video of her trying to wake the pupil was put online.

Shocking footage shows a South Carolina teacher slapping a sleeping student

It shows Houston stomping on the boy’s desk in the middle of the classroom and yanking him by the hair to wake him up.

منبع : نمناک

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*