خانه / حوادث / ارتباط نامشروع دختر ۳۸ ساله با پسر ۱۶ ساله در هتل +عکس

ارتباط نامشروع دختر ۳۸ ساله با پسر ۱۶ ساله در هتل +عکس

دختر ۳۸ ساله با رزرو اتاقی در یک هتل در شرق یورک‌شر، انگلیس پسر ۱۶ ساله ای که تحت حمایت تیم حفاظت از کودکان قرار داشت را به ضیافتی شوم دعوت کرد. طبق گزارش شورای بهداشت و مراقبت حرفه ای این پسر که از سن ۴ سالگی به این مرکز سپرده شده بود بسیار آسیب پذیر هم است از سوی این مددکار اغفال شده است.

کلر رانکی” در سال ۲۰۱۲ به عنوان مددکار اجتماعی با تیم حفاظت از کودکان مشغول به کار بوده است که از همان سال ها دوستی خود با این نوجوان را آغاز کرده بود. پرسنل این مرکز پیام های ارسالی کلر برای این پسر را سال گذشته دیدند که در این پی ام ها کلر این نوجوان را تحت فشار قرار داده است که از رابطه پنهانی شان با شخصی صحبت نکند و تاکید کرده بود که دهان خود را بسته نگه دارد. این نوجوان تحت برقراری این ارتباط دچار صدماتی شده است که هم اکنون تحت درمان قرار گرفته است.

طبق گزارش این مرکز رفتار این مددکار اجتماعی سواستفاده از وی به شمار می آید. کلر برای منافع شخصی سعی در پنهان کردن اقدام شوم اش داشته است. در طول بازجویی “کلر” اذعان داشته نخست تصور می کرده است این پسر ۱۸ ساله است و نمی دانسته به سن قانونی نرسیده است.

همچنین وی اعتراف کرده برای برقراری ارتباط با این نوجوان اتاقی در هتل رزرو کرده بود و با قربانی ارتباط نامشروع داشته است. طبق نظر کارشناسان این مرکز این یک ارتباط غیرانسانی با این نوجوان بوده و باعث شده قربانی در معرض آسیب های روحی قرار بگیرد. با توجه به اینکه اتهامی بر کلر وارد نیست اما رفتار این زن نقض رفتار، عملکرد و اخلاق استاندارد به شمار می آید که از این حیث باید محاکمه شود.

وضعیت زنان در غرب فساد جنسی در اروپا فساد اخلاقی در غرب فرهنگ برهنگی در غرب سند 2030 یونسکو زندگی در انگلیس زندگی در اروپا زن انگلیسی رابطه نامشروع در انگلیس رابطه جنسی در انگلیس رابطه جنسی با دانش آموز دختر انگلیسی تجاوز جنسی در خارج تجاوز جنسی در انگلیس تجاوز جنسی در اروپا تجاوز جنسی به کودکان اخبار تجاوز جنسی اخبار انگلیس 2030 education agenda

Social worker Claire Runkee had sex with vulnerable boy, 16, in a hotel

A social worker has been struck off the register after engaging in a sexual relationship with a ‘vulnerable’ teenage boy.

Claire Runkee, 38, was struck off the register of social workers after her relationship with the 16-year-old, during which she took him to a hotel for the night and sent him a string of explicit messages.

At a Health and Care Professions Council (HCPC) hearing it emerged the boy – who was placed with his foster carers at the age of four and known as Child A – had to undergo therapy after the liaison was uncovered.

Claire Runkee, 38, was struck off the register of social workers following her sexual relationship with the 16-year-old

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*