خانه / آخرین اخبار / دختر مدل مراکشی از رابطه پنهانی با کریس رونالدو گفت +عکس

دختر مدل مراکشی از رابطه پنهانی با کریس رونالدو گفت +عکس

مدل مراکشی، امال صابر از جزئیات رابطه ی عاشقانه ی خود با کریستین رونالدو پرده برداشت.

مدل مراکشی ، امال صابر ، چهار سال پس از رابطه ای که با سوپراستار فوتبال داشت دوباره درباره ی جزئیات رابطه ای که با ستاره ی فوتبال پرتغال داشت، خانه اش و دیدن سگ هایش ، صحبت میکند. این مدل مراکشی به برنامه ” دسان” بریتانیا درمورد شب بسیار صمیمی خود با رونالدو زمانی که او را ظاهرا برای دیدن سگ هایش به خانه اش دعوت کرد ، توضیح داد و همین دلیلی بود برای آغاز افشاگری او در مورد ملاقاتش با ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید.

صحبت های بی پرده مدلینگ مراکشی درباره رابطه اش با رونالدو 

همسر کریس رونالدو لو رفته فوتبالیستها عکس نامزد کریس ‌رونالدو عکس لو رفته فوتبالیست‌ها عکس دوست دختر کریس رونالدو دختر مراکشی بیوگرافی کریس ‌رونالدو اینستاگرام کریس رونالدو امال صابر کیست ازدواج کریستیانو رونالدو

ماجرای ملاقات و رابطه ی مدلینگ مراکشی با کریستین رونالدو

او گفت که اولین ملاقاتش با رونالدو در رستورانی مدرنی در مادرید بود، من به دنبال سرویس بهداشتی بودم و مردی محترمانه به من نشان داد ، آن مرد ، رونالدو بود ؛ او همچنین افزود که او من را به ملحق شدن به میز خود دعوت کرد و همه ی این اتفاقات زمانی بود که با ایرینا نیز در رابطه بود. در مادرید با خانه ای لوکس مواجه شدم ، وقتی نوع پوشش او را دیدم ، خندیدم ، به او گفتم شبیه یک پیشخدمت شده و منتظرم که برای من غذا بیاورد او از گفته من عصبانی نشد. رونالدو همچنین سگ هایش را به او نشان داد.

امال صابر در ادامه گفت : ” به خاطر دارم که خانه ی او جکوزی و باشگاه داشت ، تنها چیزی که من را متحیر کرد عکس بزرگی از دوست دختر او یعنی “ایرینا شایک” بود که به دیوار اتاقش زده شده بود، که بعد فهمیدم ایرینا است ، و در تمام مدت من را اذیت میکرد .”

همسر کریس رونالدو لو رفته فوتبالیستها عکس نامزد کریس ‌رونالدو عکس لو رفته فوتبالیست‌ها عکس دوست دختر کریس رونالدو دختر مراکشی بیوگرافی کریس ‌رونالدو اینستاگرام کریس رونالدو امال صابر کیست ازدواج کریستیانو رونالدو

رابطه ی آن ها با یکدیگر مدت زیادی دوام نیاورد و بعدها متوجه شدم که رونالدو چند هفته پس از ملاقاتش با من و پس از جدایی از ایرینا ، شماره ی او را در واتس آپ مسدود کرد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*