خانه / آخرین اخبار / سلبریتی های ایرانی با هوای بهاری!

سلبریتی های ایرانی با هوای بهاری!

«#من_به_افطاری_نخواهم_رفت» این هشتگی است که در یکی دو روز گذشته توسط سلبریتی‌های حامی دولت داغ شد، هشتگی که در امتداد موج پشیمانم به راه افتاده .

برخی اصلاح طلبان نیز  با انتقاد از این رویکرد آن را نمایشی دانستند و گفتند این هنرمندان چرا وقتی با پول بیت‌المال در آثار سفارشی بازی می‌کنند نگران پول مردم نیستند؟ یا وقتی کمک‌های مالی مردمی به کرمانشاه را در حساب خود نگه می‌دارند و کاری نمی‌کنند؟

غرب زدگی در ایران غرب زدگی چیست عوام فریبی بازیگران طرفداران محمد خاتمی سلبریتی های ایرانی سلبریتی بیسواد روشنفکرنمایان روشنفکرنما کیست رسانه‌های عوام فریب دروغ سلبریتی ها حامیان دولت روحانی اخبار سینما احمقها را معروف نکنیم

واکنش دولت و گل به خودی نوبخت!

این که این رفتار هنرمندان چقدر منطقی و درست است، چقدر از سر دلسوزی است یا برای گرفتن لایک یا حتی چقدر به سود و ضرر یک جریان سیاسی یک بحث است و واکنش ناخوشایند و غیرحرفه‌ای سخنگوی دولت بحث دیگری است.  نوبخت در واکنش به این رویکرد هنرمندان گفت:«مگر سفره مردم پارسال رنگین تر بود که این افراد حمایت کردند؟»

با سلبریتی‌ها چه کنیم؟

با این وضع با سلبریتی‌ها چه کنیم؟ آن‌ها واقعا بی سواد، سواستفاده چی، فرصت طلب و دروغگو هستند یا نه باهوش، باسواد و هم دل با مردم موضع می‌گیرند؟ آن‌ها بانی خیر هستند که به سرعت به کرمانشاه می‌روند یا سواستفاده گرانی که پول مردم را در حساب می‌خوابانند تا سود پول به حسابشان بیاید؟

شاید کوتاه‌ترین، ساده‌ترین و بهترین پاسخ به این سوال این باشد که “سلبریتی هم آدم است.” سلبریتی یا همان آدم مشهور یکی است مثل من و شما که حالا به خاطر شغلش بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. این سلبریتی می‌تواند باسواد و دغدغه مند باشد یا می‌تواند بی خیال مسائل روز باشد و به زندگی و هوادارانش برسد.

این سلبریتی مثل علی دایی می‌تواند از شب اول زلزله وسط میدان باشد و هر چه پول گرفته است را کامیون کامیون به جنس تبدیل بکند و به کرمانشاه بفرستد یا مثل گروهی دیگر این پول را همینطوری در حسابش نگه دارد. سلبریتی می‌تواند از اول تا آخرش اصلاح‌طلب باشد یا مثل گروهی دیگر هر روز نان را به نرخی بخرد و بخورد!

هنرپیشه ها بیش از همه چیز به هوای بهار شبیه هستند، دائما در حال تغییر و سرد و گرم شدن. اگر به هر شکلی این انتظارات رفع نشود آن‌ها زودتر از همه دلسرد می‌شوند و زودتر از همه هم می‌توانند از پشیمانی پشیمان شوند

یک نظر ثبت شده

  1. خدا به هر ملتی به قدر لیاقتش میده،لیاقت ملتی که اتحاد نداره بیش از این نیست،تا آخر عمرتون بزنید سر و کله هم ایشالا به چیزی که میخواهید می رسید،موفق باشید!!!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*