خانه / حوادث / قتل زن صیغه ای در پارک ملت مشهد

قتل زن صیغه ای در پارک ملت مشهد

اولین حادثه مرگبار که روی چمن‌های پارک ملت مشهد عصر روز چهارشنبه گذشته رخ داد، از آن جا آغاز شد که مردی ۶۲ ساله همسر صیغه‌ای اش را در حالی روی نیمکت پارک دیده بود که دو پسر جوان نیز اطراف وی نشسته بودند. مرد مذکور بی محابا به سوی همسرش رفت و با چهره‌ای خشم آلود کارد بزرگ را از داخل پلاستیک بیرون کشید.

او در حالی که فریاد می‌زد چرا پاسخ تلفن هایم را نمی‌دهی، مقابل چشم رهگذران و پارک نشینان به سوی زن ۳۵ ساله حمله ور شد. زن جوان که خود را در یک قدمی مرگ می‌دید، وحشت زده و هراسان به داخل چمن‌ها دوید تا از چنگ همسر خشمگینش بگریزد، اما مرد ۶۲ ساله خود را به او رساند و از پشت سر ضرباتی را با نوک تیز کارد به پیکر وی فرود آورد.

این زن که با این ضربات روی چمن‌ها افتاده بود، از شدت ترس خودش را جمع کرد، ولی در همین لحظه ضربه مرگبار دیگر کارد بزرگ به قفسه سینه اش نشست و نفس هایش به شماره افتاد. گزارش خراسان حاکی است، مردم با دیدن این صحنه هولناک، بلافاصله با پلیس و نیرو‌های امدادی تماس گرفتند و از فرار مرد مهاجم نیز جلوگیری کردند. دقایقی بعد زن ۳۵ ساله به بیمارستان فارابی مشهد انتقال یافت، اما تلاش پزشکان و کادر درمانی برای نجات او به نتیجه نرسید و این زن جوان بر اثر عوارض ناشی از اصابت کارد بزرگ آشپزخانه، جان خود را از دست داد.

با گزارش این حادثه تلخ به بازپرس ویژه قتل عمد، تحقیقات قضایی درحالی از حدود ساعت ۱۱ شب چهارشنبه آغاز شد که کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، بررسی‌های تخصصی خود را با صدور دستورات ویژه‌ای از سوی قاضی احمدی نژاد ادامه می‌دادند. مرد ۶۲ ساله که با دستور مقام قضایی به مقر انتظامی منتقل شده بود در همان دقایق اولیه بازجویی لب به اعتراف گشود و راز جنایت هولناک خود را فاش کرد.

این مرد به کارآگاهان گفت: چند سال قبل وقتی همسرم فوت کرد من با یکی از دخترانم که مجرد است به زندگی ادامه دادم. این درحالی بود که دو دختر دیگرم ازدواج کرده و به دنبال سرنوشت خودشان رفته بودند. متهم این پرونده جنایی افزود: حدود یک سال قبل با زن جوانی آشنا شدم که در منطقه هاشمیه سکونت داشت. بعد از مدتی او را به عقد موقت خودم درآوردم و ماهانه مبلغی حدود ۵۰۰ هزار تومان به او می‌پرداختم، ولی همه ماجرا از آن جا آغاز شد که از حدود ۱۰ روز قبل، آن زن دیگر به تماس‌های من پاسخی نمی‌داد تا این که عصر روز چهارشنبه وقتی از پارک ملت عبور می‌کردم ناگهان همسرم را دیدم که با دو جوان غریبه روی نیمکت پارک نشسته است.

خودم را از دید او مخفی کردم و به منزلم رفتم. چای نوشیدم و در حالی که افکارم به شدت درگیر بود کارد بزرگ آشپزخانه را داخل پلاستیک گذاشتم و دوباره از سمت بولوار امامت به درون پارک رفتم.

آن‌ها در نقطه‌ای که میز‌های شطرنج گذاشته شده است و در مکانی خلوت نشسته بودند. در یک لحظه کارد را بیرون کشیدم و به سوی همسرم حمله کردم. او فرار کرد، اما من بلافاصله به او رسیدم و ضربات چاقو را بر پیکرش فرود آوردم. گزارش خراسان حاکی است، در پی اعترافات صریح متهم، دستور بازداشت موقت وی از سوی قاضی احمدی نژاد صادر شد تا تحقیقات بیشتری از سوی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی درباره ادعا‌های متهم صورت گیرد.

یک نظر ثبت شده

  1. خب معلومه ،زنه ،جوان بوده ،شوهرش هم یک پیرمردولاجون و ناتوان و…..میره دنبال همسنش زنه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*