خانه / جالب و خواندنی / حمله اوباش مست به بیمارستان شهرری!

حمله اوباش مست به بیمارستان شهرری!

سرهنگ خلیل شهبازی سرکلانتر نهم پلیس تهران با اشاره به جزئیات این حادثه تلخ و تاسف‌بار گفت: برابر اعلام مرکز 110 فوریت‌های پلیسی تهران بزرگ ماموران گشت کلانتری 131 شهرری پس از حضور در محل حادثه مشاهده می کنند که چند نفر از جوانان نیمه عریان قمه به دست در حالی که پیراهن‌های خود را در آورده‌اند میدان مدرس را مسدود کرده و در حال درگیری با مردم و خودروهای عبوری و عربده‌کشی هستند.
دستگیری اوباش اوباش شهر ری اوباش تهران اسامی اوباش تهران
بنابراین گزارش اوباش در حالی که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند با رویت خودرو گشت کلانتری به ماموران نیروی انتظامی نیز حمله کرده و ضمن فحاشی با لگد زدن به خودرو گشت قصد تخریب آن را داشتند، به طوری که ماموران مجبور به شلیک یک گلوله مشقی برای ترساندن اوباش شدند.
اوباش به رغم گریختن از صحنه توسط یک دستگاه پراید سفید رنگ مورد تعقیب نیروی انتظامی قرار می‌گیرند لذا بی‌مهابا وارد بیمارستان هفتم تیر شده و با ایجاد رعب و وحشت قصد فرار از بیمارستان را داشتند که با عزم جدی ماموران پلیس برای دستگیری‌شان مواجه می‌شوند.
سرهنگ شهبازی تاکید کرد: نیروهای پلیس با کسب اجازه وارد بیمارستان شده و جهت جلوگیری از فرار متهمین درهای بیمارستان را می‌بندند و سپس اقدام به دستگیری راننده پراید و بقیه عناصر آشوبگر در حین فرار از دیوارهای بیمارستان می‌کنند.ماموران به هنگام دستگیری مجبور به مقابله و درگیری با افراد شرور که با چاقو و قمه قصد صدمه زدن و خلع سلاح آنان را داشتند می‌شوند.
سرکلانتر نهم پلیس تهران افزود: از متهمان در پزشکی قانونی آزمایش الکل به عمل آمد و معلوم شد که در زمان حادثه در حال مستی بوده‌اند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*