خانه / بازار / مشخصات جک اس ۷ ،شاسی بلند جدید در ایران +تصاویر jac s7

مشخصات جک اس ۷ ،شاسی بلند جدید در ایران +تصاویر jac s7

این خودرو که در راستای توسعه فعالیت های کرمان موتور با کمپانی جک از آن نام برده می شود با پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو شارژ و با سیستم پاشش مستقیم در پاییز جاری رونمایی خواهد شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت کرمان موتور، این شرکت از برنامه ریزی برای تولید ۶۰ هزار خودرو سواری در سال جاری خبر داده است که ۷۰ درصد آن شامل تولید محصولات جک خواهد بود.

نمای داخل جک s7 معرفی خودرو مشخصات فنی jac s7 کرمان موتور قیمت محصولات کرمان خودرو قیمت شاسی بلند چینی قیمت جک s7 شرایط فروش جک s7 jac s7

کمپانی جک که در بازار ایران نیز نامی شناخته شده است در اوایل اردیبهشت در نمایشگاه خودروی چین در معرض نمایش قرار داد.

جک که با ارائه خودروهای سدان و شاسی بلند خود از طریق شراکت با شرکت کرمان موتور پا به بازار ایران نهاده است در نمایشگاه خودرویی چین که بزرگترین رویداد اتومبیل‌ها در منطقه اوراسیا شناخته می‌شود، شاسی بلند جدید خود به عنوان s7 را در معرض نمایش قرار داد.

بدنه جک s7 از جنس فولاد است و بنابراین می توان گفت در کنار سنگینی وزن، باعث استحکام و مقاومت زیادی در آن می‌شود. موسسه C-NCAP نیز این شاسی‌بلند را برای دریافت ۵ ستاره ایمنی شایسته عنوان کرده است.

نمای داخل جک s7 معرفی خودرو مشخصات فنی jac s7 کرمان موتور قیمت محصولات کرمان خودرو قیمت شاسی بلند چینی قیمت جک s7 شرایط فروش جک s7 jac s7

آن طور که در نمایشگاه خودروی پکن شاهد بودیم این شاسی‌بلند جک به سامانه کنترل کشش، سیستم کمکی کنترل شرایط در حرکت سراشیبی، سامانه پایداری، سامانه کمکی پارک و سامانه هشدار دهنده حرکت بین خطوط مجهز است.

با توجه به فروش خوب خودروی جک s5 در ایران به نظر می رسد جک S7 نیز بتواند با قرار گیری در محصولات کرمان موتور که شریک تجاری جک به شمار می رود بازار خوبی را در ایران داشته و فروش خوبی را تجربه کند.

قیمت این خودرو در چین حدود ۱۰۰ هزار یوان است.

ساتین

x

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*