خانه / بازار / اسامی واردکنندگان خودرو با ارز ۴۲۰۰ تومانی منتشر شد

اسامی واردکنندگان خودرو با ارز ۴۲۰۰ تومانی منتشر شد

بانک مرکزی در ادامه انتشار فهرست شرکت هایی که از ابتدای سال جاری، پس از ثبت سفارش در سامانه سازمان توسعه تجارت، ارز به نرخ رسمی دریافت کرده اند و نیز در راستای شفافیت اطلاعاتی، اسامی و اطلاعات مربوط به واردکنندگان خودرو را منتشر می کند.

این بانک به شرکت های واردکننده که از سوی دستگاه های ذیربط معرفی و تشریفات قانونی ثبت سفارش را انجام می دهند، ارز مورد نیاز را تخصیص می دهد و تامین می کند.

گفتنی است در ستاد اقتصادی دولت مقرر شده است بانک مرکزی با هماهنگی دستگاه های ذیربط و مسئول، نسبت به انتشار فهرست دریافت کنندگان ارز رسمی اقدام کند. بر این اساس در ادامه انتشار نخستین فهرست شرکت های دریافت کننده ارز توسط بانک مرکزی در روز یکشنبه دهم تیرماه، فهرست زیر که حاوی میزان تامین ارز رسمی برای واردات خودرو می باشد و از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در اختیار قرار گرفته ست، منتشر می شود.

نمایندگی نیسان در ایران نمایندگی میتسوبیشی در ایران نمایندگی سانگ یانگ در ایران نمایندگی رنو در ایران نحوه خروج ارز از کشور مجله خودرو مالک نگین خودرو کالاهای مشمول ارز مبادله ای عمده‌ترین اقلام وارداتی شرکت جهان نوین شرکت آرین موتور تابان شرکت آرین موتور سلطان واردات خودرو سلطان واردات رانت خواری در ایران خروج ارز از کشور اسامی واردکنندگان خودرو اسامی رانت خواران اخبار واردات کالا اخبار نگین خودرو آمار واردات و صادرات

وزارت بهداشت بیش از ۱۸ میلیون یورو ارز دولتی برای واردات خودرو دریافت کرده است

جهان نوین آریا (واردکننده نیسان) : بیش از ۳۰ میلیون یورو

آرین موتور پویا (واردکننده میتسوبیشی) : بیش از ۲۵ میلیون یورو

آرین موتور تابان (واردکننده خودروهای ds فرانسه) : بیش از ۶ میلیون یورو

رامک خودرو (واردکننده خودروهای سانگ یانگ) : بیش از ۹ میلیون یورو

خدمات تجارت نگین خودرو (وارد کننده محصولات رنو) : بیش از ۱۱ میلیون یورو

کرمان موتور : بیش از ۴ میلیون یورو

و …

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*