خانه / بورس و سهام / چه سهام های برای خرید امروز مناسب است ؟

چه سهام های برای خرید امروز مناسب است ؟

امروز را اگر بگوییم کف آخر خیلی از سهم هاست، بیراه نگفتیم.

کاری به منفی و مثبت شاخص نداریم . کاری به اعداد و ارقام هم نداریم. 7000 یا 50000 یا هرچی! مطمئن باشید اگر شاخص تا 20000 هم برود خیلی از شما نخواهید فروخت این را شک نکنید! اگر زمانی که شاخص از 89هزار شروع به ریزش کرد به شما می گفتیم تا زیر 80هزار می رسد یکی تون در بازار می ماندید؟ اما امروز شاخص بیش از ده هزار واحد افت کرده و شما هنوز ماندید ! دلیلش هم این تحلیلگران به اصطلاح استاد هستند که از 89000 هرروز 2000 پایینتر حمایت برای شاخص اعلام می کنند .امروز می گویند 77000 فردا 72000 و وقتی رسید به 72هزار می گویند حمایت در 69000 و اگر به آنجا رسید 67هزار را نقطه برگشت اعلام می کنند و بدین ترتیب شما تا 20هزار با این شاخص خواهید ماند. این موضوع را روزهای اول خدمتتون گفتم و با مطلبی تحت عنوان ترس از فروش گفتیم که بفروشید و تا بازار مثبت نشده خرید نکنید.

خیلی از دوستان خیلی از سرمایه شان را ازدست دادند اما آنچه که من به شما قول می دهم این است که اگر اشتباهات گذشته را سرمشق قرار دهیم این زیانتان را تبدیل به سود می کنید..

خیلی از شما برایتان سوال بزرگ این است:

اگر بازار برگردد چه سهمی را بخریم ؟

تحلیل و تحقیق و بررسی ما به این چند سهم ختم شده است. اگر این نمادها را که در پایین نوشتیم بخرید، احتمال سود بالای شما بیشتر است. این سهم ها به کف رسیدند و برخی از آنها ممکن است در سال 93 هیچ گاه این قیمتها را به خود نبینند

این توصیه دوستانه و صادقانه ماست که شاید گوشه ای از زیان تان را از طریق پیشنهاد ما جبران کنید  و این مطلب هدیه ای باشد از طرف ما به شما.

دوستان عزیز هیچ وقت هیچکس را نمی توان به خرید سهمی مجبور کرد این پیشنهاد ماست اگر خودتان نظر دیگری دارید و آنرا بهتر می دانید بلادرنگ آن را انجام دهید ! .

این سهم ها دراین محدوده های قیمتی درکف هستند و بهترین قیمت برای خریدشان همین امروز است:

وساخت زیر 400 تومان

کرمان محدوده 800

غبشهر محدوده  1000

ثباغ   محدوده 300

شنفت  محدوده   3000

ونفت  محدوده   200

وپترو  محدوده 200

ثتران  محدوده  230

خارزم  محدوده 180

شکربن   300

شاراک 2400

کاما 1050

ذوب 400

وتوشه محدوده 300

همچنین از گروه سیمان دوسهم پر پتانسیل هست که در صورت حرکت گروهی سیمانی ها بخرید :  سدور محدوده ی 1500 و  سفارس محدوده 3000

خگستر نیز با اما و اگرهایی که دارد در قیمتهای 400 بهترین است اگر فروش پارسیان انجام شود به اندازه ی قیمتش سود اعلام خواهد کرد و اگر نشود ممکن است پایینتر هم برود.

دوسهم نیز برای نوسان گیری خدمتتان عرض می کنم:

بمپنا   و شکف

واما از پتروشیمی ها:

منفی احتمالی امروز بهترین فرصت برای خرید بسیاری از آنهاست.

بادید بلند مدت هر پترویی که بخرید خوب است و از میان آنها خراسان /تاپیکو /کرماشا / وغدیر جزو خوبها هستند.

پارسان اگر زیر 950 بازگشایی شود بخرید

این سهم ها نیز برای کسانی که می خواهند سهام داری کنند نه سهام بازی خوبند.

نتیجه سهام بازی تان این است که می بینید. وقتی بخواهی سهام بازی کنی ، سهام بازی ت می دهد و درحالیکه در انتهای سال خودش 3برابر شده است و مسئولان بورس را به عنوان پربازده ترین بنگاه اقتصادی کشور مورد تشویق قرار می دهند و درهمه جا حتی با شاخص 50000 واحدی نیز بورس ایران را به عنوان برترین بورس جهان از لحاظ بازدهی سالیانه معرفی می کنند سرمایه شما درچه حالی است؟ سهام اینگونه بازیمان می دهد. اما اگر   هنوز هم سهمهایی را که روز اول خریدیم داشتیم چه حالی بودیم الان؟ تازه بعد از 50درصد افت قیمتی. پس سهامداری کنیم نه سهام بازی

شبندر

اخابر

پردیس

وبانک

دجابر

پسهند

وتوشه و بمپنا را دوباره تاکید می کنم.

شاد و موفق باشید.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*