خانه / حوادث / ۲ جوان مست آبادانی گوش و انگشت مرد گل فروش را بریدند

۲ جوان مست آبادانی گوش و انگشت مرد گل فروش را بریدند

شنبه ۲۷ مرداد ماه امسال ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه ۲ پسرجوان سوار بر موتور وارد خیابان امیری آبادان شدند و در حالی که شمشیر به دست بودند شروع به فحاشی و عربده کشی کردند.

۲ پسر جوان در حالت مستی برای بزرگ‌نمایی به سمت مغازه ساندویچ فروشی و گل فروشی حمله کرده وبا شمشیر اقدام به شکستن شیشه های مغازه ها کردند.

صاحب گل فروشی که در برابر حمله ۲ جوان شمشیر به دست شوکه شده بود به رفتار آنها اعتراض کرد که یکی از آنها به سمت مرد گل فروش حمله کرد و با شمشیر ضربه ای به سمت صورت وی پرت کرد.

مرد گل فروش که دستانش را در برابر شمشیر جوان مست قرار داد که باعث قطع شدن ۲ انگشت دستش شد و در ادامه جوان خشمگین اقدام به بریدن گوش صاحب گل فروشی کرد.

صحنه وحشتناکی بود و ۲ جوان سپس به سمت مردم حمله کردند و چند نفر را با شمشیرهایشان زخمی کردند.

با اعلام این خبر خیلی زود ماموران کلانتری ۱۶ امیرکبیر قبل از اینکه ۲ جوان دست به قتل بزنند در صحنه حاضر شدند.

۲ متهم با دیدن پلیس به سمت ماموران حمله کردند که تیم پلیسی ابتدا شروع به شلیک چند تیرهوایی زدند تا ۲ جوان شمشیر به دست تسلیم ماموران شوند اما بی فایده بود و ۲ پسر جوان به سمت ماموران حمله کردند تا اینکه ماموران پای یکی از آنها را هدف گلوله قرار دادند.

بدین ترتیب ۲ جوان مست که راه را برای درگیری با پلیس بسته دیدند به سرعت سوار بر موتور شده و پا به فرار گذاشتند.

در این مرحله چند تن از اهالی خیابان امیری که در حمله مردان خشن مصدوم شده بودند به بیمارستان منتقل شده و صاحب مغازه گل فروشی نیز که شرایط سختی را داشت به بیمارستان اهواز منتقل شد.

ماموران کلانتری ۱۶ امیرکبیر با توجه به حساس بودن این اوباشگری تحقیقات فنی خود را آغاز کردند و خیلی زود مخفیگاه ۲ جوان در منطقه جمشید آباد شناسایی شد.

همین کافی بود تا ساعت ۳ بامداد یکشنبه ۲۸ مرداد ماه ماموران در چند تیم عملیاتی ۲ جوان شرور را دستگیر کردند.

بنا به این گزارش، متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته اند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*