خانه / آخرین اخبار / رونمایی از 5 خودروی ژاپنی در تهران + عکس

رونمایی از 5 خودروی ژاپنی در تهران + عکس

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش سوبارو ژاپن از رونمایی 5 خودروی این کمپانی در تهران خبرداد.

در پی سفر مقامات ژاپنی به ایران و دیدار با مقامات بلندپایه کشورمان، 5 خودروی ژاپنی یکشنبه هفته آینده با حضور مقامات ایرانی و ژاپنی در ایران رونمایی می شود، ضمن اینکه پیش فروش خودروهای لگاسی، فارستر، xv و out back مدل 2014 در تهران آغاز شده است.

نمایندگی سوبارو ژاپن مشخصات سوبارو لگاسی مشخصات خودرو لگاسی قیمت سوبارو لگاسی قیمت خودرو لگاسی قیمت خودرو سوبارو فروش خودرو لگاسی فروش خودرو سوبارو خودرو سوبارو ژاپنخودرو سوبارو لگاسی

سوبارو قیمت پایه این لگاسی را از 21.090 دلار تعیین کرده است .

لگاسی یکی از خودروهای سوبارو است در بخش خودروهای سدان با مدل های دیگر در این گروه رقابت می کند.

 اگرچه ممکن است لگاسی در این گروه پیشرو نباشد یکی از سدان های ارزان در این بازار است .

سوبارو لگاسی یکی از سدان های مطرح خودروساز ژاپنی است که با طراحی متفاوتی از سوی این خودروساز ارایه شده است .

نمایندگی سوبارو ژاپن مشخصات سوبارو لگاسی مشخصات خودرو لگاسی قیمت سوبارو لگاسی قیمت خودرو لگاسی قیمت خودرو سوبارو فروش خودرو لگاسی فروش خودرو سوبارو خودرو سوبارو ژاپنداخل خودرو سوبارو لگاسی

صدیقه ضیایی، قائم مقام نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش سوبارو در ایران، گفت: پیش از این، مشكلاتي بر سر راه ورود خودروهای سوبارو در کشور وجود داشت که هم اکنون با برطرف شدن آنها، شرایط فراهم شده است، در حالیکه تا پیش از این، علیرغم واردات این خودروها، امکان عرضه آنها فراهم نبود.

وی افزود: این خودروها ویژه طبقه خاصی از جامعه تولید می شود و این شرکت با هدف حفظ کیفیت و ایمنی، تولیدی محدود و کمتر از یک میلیون خودرو در سال دارد.

ضیایی در خصوص  کیفیت خدمات پس از فروش این خودرو، اظهار داشت: یکی از ویژگی های ممتاز خودروهای سوبارو که نهایت رضایت را برای مشتریان آن فراهم کرده، موضوع خدمات پس از فروش است، ضمن اینکه هم اكنون تعميرگاه مركزي این شرکت در تهران افتتاح شده و ارائه خدمات خود را به مشتريان آغاز کرده است.

وی اظهار داشت: در نظر داريم تا با اجرای استانداردهای سوبارو در ایران، خدمات پس از فروش را متحول کنیم، بنابراین با توجه به استانداردهای بالای این خودروساز ژاپنی در جذب نماینده بسیار سخت گیر خواهیم بود، همچنین سیف خودرو در حال پذیرش نمایندگی جدید در سراسر کشور است.

ضیایی افزود: به هرحال خریداران سوبارو نگران خدمات پس از فروش نباشند، زيرا سیاست این مجموعه در بخش خدمات پس از فروش این است که تمام مشتریان سوبارو VIP به شمار روند و در هر کجا از کشور که با مشکلی مواجه شوند، می توانند خدمات پس از فروش را به نحو مطلوبی دریافت کنند.

وی اظهار داشت: مشتریان مي توانند با تعميرگاه مركزي سیف خودرو نماینده انحصاری سوبارو ژاپن تماس بگيرند تا از نحوه دريافت خدمات سوبارو در شهر خود مطلع شوند. البته ما مدعی هستیم تمام خودروهای شرکت سوبارو تا 5 سال نیاز به تعميرات اساسي ندارد. دلیل اصلی ارائه خدمات پس از فروش 6 ساله یا 100هزار کیلومتر برای این خودروها، اطمینان کامل به کیفیت فوق العاده محصولات است.

نمایندگی سوبارو ژاپن مشخصات سوبارو لگاسی مشخصات خودرو لگاسی قیمت سوبارو لگاسی قیمت خودرو لگاسی قیمت خودرو سوبارو فروش خودرو لگاسی فروش خودرو سوبارو خودرو سوبارو ژاپنخودرو سوبارو فارستر

ضیایی در خصوص ویژگی های خودروهای سوبارو ژاپن گفت: این خودروها با استفاده از طرح افقي موتور باکسر، تعــادل را با قدرت و کــارایي ترکيب کرده؛ به طوري که هر خودرو  به يک موتور با کسري، مجهزشده است. اين موتور همانند حرکت دست‌هاي ورزشکاران بوکس به گونه اي عمل مي کند که به آن اجازه مي دهد با محور سيستم انتقال نيرو يکي شده و بالاترين نيروي ممکن را منتقل کند. سطح مقطع پائين موتور سوبارو سبب ايجاد مرکز ثقل پایينتري نسبت به اتومبيلهاي ديگر ايجادمی کند و اين باعث فرمانپذيري سريع، چسبندگي به سطح جاده و اعتماد بيشتر در پيچ ها و سرعت بالا مي شود.

وی اظهارداشت: کليه خودروهاي ساخت سوبارو به سيستم AWD مجهز هستند، همچنین با هدف کاهش آسیب و حفظ جان سرنشینان تمام محصولات سوبارو از 10 ایربگ برخوردار هستند.

ضیایی گفت: مدل‌های 2014 شامل لگاسی، فارستر، ایکس وی و اوت بک از 148 تا 199 میلیون تومان قیمت دارند که 45 درصد آن زمان عقد قرارداد، 30 درصد یک ماه بعد و 25 درصد زمان تحویل صد روزه دریافت می شود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*