خانه / حوادث / مرگ فجیع ۳ دختر جوان در کرمانشاه +عکس

مرگ فجیع ۳ دختر جوان در کرمانشاه +عکس

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه ، از وقوع یک حادثه رانندگی در شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: در این حادثه به علت سرعت زیاد یک دستگاه پراید و ناتوانی راننده در کنترل آن، سه دختر جوان به کام مرگ رفتند.

سرهنگ فضل الله شیری روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: این سانحه رانندگی بامداد امروز در بلوار ‘شمشادیان‘ روبروی رودخانه ‘چم بشیر‘ کرمانشاه رخ داد.

وی ادامه داد: در این حادثه، راننده که پسری جوان و در حال حرکت به سمت تقاطع غیرهمسطح ولایت بود ، به علت سرعت زیاد، خودرو از مسیر خارج و به شدت با درخت کنار بلوار برخورد کرد.

سرهنگ شیری یادآوری کرد: متاسفانه در این واقعه دلخراش، سه دختر جوان که سرنشینان خودرو بودند، جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس راهور کرمانشاه افزود: راننده خودروی پراید و یکی دیگر از سرنشینان نیز به شدت زخمی و به مراکز درمانی منتقل شدند.

ویراژ دادن ماشین ها مشخصات پراید قیمت پراید عکس تصادف مرگبار عکس تصادف دلخراش حوادث کرمانشاه حوادث رانندگی تصادف وحشتناک در ایران تصادف مرگبار تصادف پراید امنیت پراید اخبار کرمانشاه اخبار تصادف

وی با ابراز تاسف از وقوع چنین حادثه ای گفت: ویراژ دادن خودروها در ساعات پایانی شب که خیابان ها خلوت تر است و بی توجهی به اصول ایمنی و مقررات رانندگی باعث وقوع چنین حوادث تلخ و ناگواری می شود.

سرهنگ شیری در پایان با دعوت رانندگان به احتیاط در رانندگی گفت: لحظه ای غفلت حوادث مرگباری ایجاد می کند که غیرقابل جبران است.

براساس اعلام پلیس راه کرمانشاه، براثر تصادفات جاده ای در شهریور ماه ۹۶ در این استان، ۴۱ تن کشته و ۶۳۱ نفر هم مصدوم شدند.

در شهریور ماه سال گذشته ۲۹ فقره تصادف فوتی و ۳۴۹ فقره تصادف جرحی در استان کرمانشاه رخ داد.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای بیش از هشت هزار کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*