خانه / اخبار داغ / صحبت ‎های جنجالی همسر اول امیرخسرو عباسی (همسر فعلی بهاره رهنما)

صحبت ‎های جنجالی همسر اول امیرخسرو عباسی (همسر فعلی بهاره رهنما)

ادعای جنجالی سهیلا محامد همسر اول و سابق امیرخسرو عباسی

چندی است که بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی ازدواج کرده است؛ همسر سابق امیر خسرو عباسی صحبت های عجیبی را در خصوص او مطرح می کند.

همسر بهاره رهنما همسر بازیگران همسر امیرخسرو عباسی سهیلا محامد کیست دختر امیرخسرو عباسی بیوگرافی بهاره رهنما بیوگرافی امیرخسرو عباسی اینستاگرام بهاره رهنما انیس عباسی کیست ازدواج مجدد بازیگران ازدواج بهاره رهنما اخبار سلبریتی ها

عکس سهیلا محامد و دخترش انیش عباسی

در این ویدیو همسر سابق امیرخسرو عباسی و مادر انیس عباسی با به زبان آوردن حرف هایی در مورد زندگی سابقش با امیرخسرو عباسی بیان داشت :

وی پیش از این در خانه پدری او زندگی میکرده است و پس از ناپدید شدن ، بصورت غیابی از یکدیگر طلاق گرفته اند.

وی در این ویدیو مدعی است شوهرش سابقش برای خرید یک خانه مستقل از خانه خارج شده و پس از آن فرار کرده و به خانه باز نگشت و به همین دلیل قاضی طلاق آن ها را غیابی صادر کرد.

وی در این ویدیو می گوید در سال ۱۳۸۷ وقتی شوهرش از خانه رفت مبلغ زیادی که به پول آن زمان ۲۱ میلیون تومان بود به آنها بدهکار بوده است.

فیلم افشاگری همسر سابق شوهر بهاره رهنما از طلبکاری اش از امیر خسرو عباسی را در ادامه مشاهده می‌کنید.

دانلود

منبع : نوداد

 

۷ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. خاک بر سرت رهنما میموندی پای شوهر خودت
  گند نمی زدی به زندگی دیگران
  لطفا کارهای … رو توجیه نکن
  کلا در بین مردم وجه خوبی نداری
  والا من اگه هیکل تو رو داشتم چادر می پوشیدم تا همه چی مخفی بشه.
  هر چند الان لاغر کردی ولی در کل خوش اندام نیستی

 2. این بانوان مطلقه اکثرشون همینطورین،با هزار تا بدبختی و مشکلات همسر دوم میسازن ولی با یه مشکل همسر اولشون نه،یه جاهایی خودشون هم بهمین نتیجه زیبا میرسن منتها دیگه کاریش نمیشه کرد.

 3. بعد بهاره رهنما میگفت اونجوری عروسی گرفت برای روحیه دادن به زنان مطلقه ! آیا همسر اول عباسی مطلقه نبود؟ نه جانم تو برای سرپوش گذاشتن بر عقده های خودت اونجوری عروسی و سالگرد ازدواج گرفتی . حدس میزدم عباسی شوهر فعلی رهنما هم عقده های فروخفته ای داشته باشه چه جانمازیم آب میکشه شرطش نماز خوندن بهاره بوده و .‌‌..از خودتون خجالت بکشید انقدر عوام فریبی میکنید

 4. حالا ما خودمون خیلی خوبیم بدون ایرا د زندگی می کنیم.

 5. مشکل خود ماییم که به این سلبریتی های اینقدر بها می دیم تا خودشون رو گم کنند، شما یک سرچ بزنید در اینترنت با واژه بهاره رهنما، می بینید که کلی مطلب میاد، ازدواج اول رهنما، طلاق اول رهنما، ازدواج دوم…، سالگرد اول ازدواج …، مهریه رهنما، عمل جراحی رهنما، غذاهای مورد علاقه رهنما، اظهار نظر رهنما در انتخابات، و کلی چرت و پرت دیگر، آنوقت مردم نمی دانند فلان دانشمند ایرانی که بود و چی کشف کرد ؟ زندگیشون یکجور، مریضی شون یکجور، مرگشون هم یکجور، در همه چیز اعم از اقتصاد و سیاست و امنیت ملی و ورزش و … هم اظهار نظر می کنند. این نشانه این است که خود ما مشکل داریم که اینها اینقدر احساس مهم بودن می کنند. اونوقت یک مرد بیچاره جو زده هم که یک عمر زن خانه دار محجبه وفادار داشته، با دیدن تصاویر یا عناوین خبرهای مربوط به این به اصطلاح هنرمندها!!! (در واقع هنرپیشه ها) طمع می کند و حاضر می شود همه چیز زندگیش را بریزد پای این خانم و همسر و فرزند خودش را رها کند، چون می داند تا همسر فلان سلبریتی نشود، عکس هایش دست به دست نمی گردد و محصولاتش فروش نمی روند، در واقع ولع شهرت، برای یک مرد عادی، او را به رها کردن همسر و فرزند و رفتن به سمت یک سلبریتی می کشاند. امروز گناه این مرد، گناه همه جامعه ماست که چنین زنانی را تحویل می گیریم. در واقع باید به معضل سلبریتی پرستی، به عنوان یک آسیب اجتماعی نگاه کنیم که حریم خانواده ایرانی را به هم می ریزد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*