خانه / حوادث / خودکشی لیلای ۱۶ ساله در ویلای مجردی متین ۳۷ ساله!

خودکشی لیلای ۱۶ ساله در ویلای مجردی متین ۳۷ ساله!

متین ۳۷ ساله پس از انتقال با بازپرسی دادسرا رو به قاضی کرد و گفت: پس از ازدواج بیکار بودم و نمی توانستم هزینه های زندگی ام را تأمین کنم. به همین خاطر همواره با همسرم اختلاف داشتم و مدام با یکدیگر درگیر بودیم این گونه بود که تصمیم گرفتم با اغفال و فریب دختران جوان از آنان اخاذی کنم.

وی ادامه داد: به همین منظور خودروی پژو ۲۰۶ یکی از دوستانم را به امانت می گرفتم و با پوشیدن کت و شلوار شیک با ظاهری آراسته دختران جوان را به دام می انداختم و پس برقراری روابط جنسی و تهیه فیلم از آن ها، از آن ها اخاذی می کردم و به آن ها می گفتم در صورت شکایت فیلم هایشان را پخش خواهم کرد.

متین ادامه داد: در قبال پنهان نگهداشتن راز آن ها از این دختران «حق السکوت» می گرفتم. زندگی ام را با گرفتن همین حق السکوت ها سپری می کردم و دختران جوان هم از ترس آبروریزی و یا ترس خانواده مجبور بودند مبالغ درخواستی را به من بپردازند و یا کارهایی را که از آن ها می خواستم انجام بدهند.

این مرد ادامه داد: در این میان با دختر ۱۶ ساله ای نیز دوست شدم که نام او لیلا بود، او همسن دختر خود من بود اما به او نیز رحم نکردم و پس از کشاندن او به ویلای لواسان و برقراری رابطه با او از آن فیلم تهیه کردم و مدتی بعد وی را تهدید کردم که در صورت عدم پرداخت مبلغ مورد نیاز من آن فیلم را پخش می کنم، او که خانواده آبروداری داشت نتوانست این وضعیت را تحمل کند و دست به خودکشی زد.

بنابراین گزارش بازپرس دستور انتقال متهم به بازداشتگاه را صادر کرد.

یک نظر ثبت شده

  1. چه مردکثیفی بوده ،این مرد ۳۷ساله ،بقول خودش حتی به دختر۱۶ساله که همسن دخترش بوده رحم نکرده ،لعنت براینطور مردان کثیف

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*