خانه / اخبار داغ / ماجرای سمیرا سمیعی همسر دوم “مهدوی کیا” چیست ؟ + عکس

ماجرای سمیرا سمیعی همسر دوم “مهدوی کیا” چیست ؟ + عکس

حدود هشت سال پیش و در آستانه جام جهانی 2006 آلمان یک زن ایرانی مقیم آلمان با نام سمیرا سمیعی با این ادعا که همسر دوم مهدی مهدوی کیاست غوغایی را در رسانه های ایرانی به پا کرد.

همسر مهدوی کیا همسر سمیرا سمیعی همسر دوم مهدوی کیا شوهر سمیرا سمیعی زن مهدوی کیا زن دوم مهدوی کیا بیوگرافی سمیرا سمیعی ازدواج مهدوی کیا

البته این ماجرا خیلی زود فروکش کرد اما با گذشت هشت سال از این اتفاق در حالی که مهدوی کیا زندگی بی حاشیه و آرامی را در کنار همسر و دختر 14 ساله خود می گذراند یک روزنامه ورزشی اقدام به گفت و گو با سمیرا سمیعی کرده است. البته این روزنامه ورزشی ید تولایی در دخالت و سرک کشیدن به خصوصی ترین زوایای زندگی فوتبالیست ها دارد از جمله ماجرای تولد دختر ناخواسته یکی از فوتبالیست های مشهور گرفته تا ….. به هر حال گفت و گو با سمیرا سمیعی بسیار تامل برانگیز است.

همسر مهدوی کیا همسر سمیرا سمیعی همسر دوم مهدوی کیا شوهر سمیرا سمیعی زن مهدوی کیا زن دوم مهدوی کیا بیوگرافی سمیرا سمیعی ازدواج مهدوی کیا

اینکه جمله او مبنی بر اینکه ” ماجرای من و مهدوی کیا هشت سال پیش تمام شد” تیتر یک این روزنامه ورزشی شود چه دلیلی می تواند داشته باشد جز حاشیه سازی برای یکی از بااخلاق ترین اسطوره های ورزشی ایران. زنی که هشت سال پیش در رسانه های ورزشی و حتی غیر ورزشی ایرانی غوغایی به پا کرد سر و کله اش دوباره پیدا شد همانطور که هشت سال پیش نیز در آستانه جام جهانی 2006 نیز ناگهانی آمد. او با کدام ارتباط خیلی راحت با رسانه ها صحبت می کند همانطور که هشت سال پیش به تیتر یک روزنامه ها تبدیل شد؟! بعید نیست این روزنامه ورزشی چندی دیگر به سراغ “کاملیا انتخابی فرد” برود و خاطرات شیرین او با آقای (…) را دوباره بازگو کند!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*