خانه / سیاسی / مرمر فیروزپور: برادرم در ماجرا دخیل بود، تحویلش دادم

مرمر فیروزپور: برادرم در ماجرا دخیل بود، تحویلش دادم

پیش‌تر نیز خبری درباره بازداشت پنج نفر از اعضای شورای شهر بابل منتشر شده بود. شب گذشته نیز، خبر استعفای چهار تن از اعضای بازداشت‌شده شورای شهر بابل در رسانه‌ها منتشر شد. بنا به اظهارات یک منبع آگاه در فرمانداری بابل، در جلسه فوق‌العاده شب گذشته شورای شهر بابل، یک نفر از افراد بازداشت شده از استعفا امتناع کرده است.

با وجود بازداشت جواد بیژنی، عضو شورای شهر بابل، پستی در کانال تلگرامی او منتشر شده مبنی بر این که «چون استعفا را دلیل بر ناتوانی از انجام مسئولیت محوله و یا تاییدی بر وجود قصوری آگاهانه در تعهداتم به موکلانم می دانم و با اطمینان از اینکه هیچ گونه کوتاهی در دفاع از شهروندان عزیز انجام نداده ام ، همچنان بر ادامه خدمتگزاری به مردم شریف بابل اصرار دارم و در خصوص دام افکنی اخیر سودجویان و غارتگران بیت المال برای نمایندگان مردم منتظر اجرای عدالت توسط دستگاه قضایی خواهم ماند.»

** استعفای اعضای شورا به استانداری ابلاغ نشده

سید محمد محمدی تاکانی، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ایرناپلاس در پاسخ به اینکه علت اصلی بازداشت اعضای شورای شهر بابل چه بوده است، تصریح می‌کند: من از علت ماجرا بی‌اطلاعم، چراکه هیچ منبع رسمی، درباره جزئیات ماجرا به من اطلاعاتی نداده است.

این مسئول درباره اینکه تاکنون اطلاعات یا گزارشی از فساد اخلاقی این افراد به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران ارسال شده یا نه، می‌گوید: تا کنون اطلاعاتی در این باره به من داده نشده است.

وی در پاسخ به این پرسش که شما خبر استعفای چهار تن از بازداشت‌شدگان را تأیید می‌کنید، می‌گوید: تاکنون صورت‌جلسه آن به من ابلاغ نشده است، اما گویا استعفا کرده‌اند و با آن موافقت شده است.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری مازندران درباره اینکه گفته می‌شود یکی از پنج عضو بازداشت شده شورا از استعفا خودداری می‌کند، تأکید می‌کند: استعفا اجباری نیست و این فرد می‌تواند این کار را انجام ندهد.

مرمر فیروزپور کیست لیست امید فیلم روابط نامشروع رابطه نامشروع جنسی تکرار خاتمی اسامی شورای شهر بابل اخبار مازندران اخبار بدون سانسور سیاسی اخبار بابل

** عضو شورای شهر بابل: خودم برادرم را تحویل دادستانی دادم

مرمر فیروزپور، عضو شورای شهر بابل در گفت‌وگو با ایرناپلاس در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود اختلاف این پنج عضو شورای شهر با دیگر اعضا، عامل اصلی این اتفاقات بوده است، می‌گوید: خیر، هیچ اختلافی بین ما وجود نداشت و ما به‌راحتی با یکدیگر کار می‌کردیم. من شخصا با هیچ‌یک از این اعضا اختلافی نداشتم.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که برخی از بازداشت برادر شما در ارتباط با این ماجرا می‌گویند، توضیح می‌دهد: ارتباط برادر من با این ماجرا به من مربوط نمی‌شود. اگر من در این ماجرا نقشی داشتم، قطعاً از من هم پرسش می‌شد. خلافی که برادر من مرتکب شده است، به من مربوط نمی‌شود.

این عضو شورای شهر بابل با تأکید بر اینکه اگر عضو شورا خلافی را مرتکب شد باید پاسخگو باشد، می‌گوید: من زمانی که متوجه شدم برادرم در این ماجرا دخیل است، او را به دادستانی تحویل دادم. هر فردی که تخلف یا حقوقی را از مردم تضییع کند، باید پاسخگو باشد.

منبع : ایرنا

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*