خانه / آخرین اخبار / بیوگرافی داریوش یزدی سرمربی استقلال اهواز +عکس

بیوگرافی داریوش یزدی سرمربی استقلال اهواز +عکس

داریوش یزدی Dariush Yazdi متولد۲۰ شهریور ۱۳۴۹ در شهرستان مسجدسلیمان است.

وی هدایت تیم فوتبال استقلال خوزستان را بر عهده دارد. در تابستان سال ۹۷، مسئولان باشگاه استقلال خوزستان پس از گفتگو و مذاکره با یزدی، برای مربی‌گری این تیم در لیگ هجدهم، با وی به توافق رسیده و قرارداد همکاری بستند.

مدافعی که سال ۷۵ با نصر‌ا… عبداللهی قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد و سال ۷۶ با ناصر حجازی سوم لیگ .

وی سابقهٔ مربیگری در باشگاه فوتبال شاهین اهواز، باشگاه فوتبال ملی حفاری اهواز، باشگاه فوتبال نفت مسجدسلیمان و باشگاه فوتبال نفت و گاز گچساران را نیز دارد.

سرمربی استقلال اهواز (خوزستان) بیوگرافی داریوش یزدی اسامی سرمربی های فوتبال اخبار مسجد سلیمان اخبار فوتبال داخلی اخبار استقلال اهواز (خوزستان)

داریوش یزدی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت:  ما بازیکنان جوان و البته باتجربه داریم که این مسئله باعث می‌شود بالانس خوبی بین تیم ما به وجود بیاید. ما البته در دو بازی قبل عملکرد خوبی داشتیم اما بنا به دلایلی نتیجه نگرفتیم. ما فهمیدیم که فوتبال ۹۰ دقیقه نیست چرا که ۹۰ دقیقه تحمل کردیم اما در وقت‌های اضافه بازی را واگذار کردیم تا بفهمیم که فوتبال بیشتر از ۹۰ دقیقه است.

یزدی درباره وحید خشتان و اینکه اختلاف سطح او با سایر بازیکنان چقدر است، افزود: مرحوم دهداری جمله خوبی در این باره گفت. او گفته بود که فرق بین بازیکن خوب و بازیکنی که دیده نمی‌شود، فقط موقعیت است چرا که برخی‌ها این موقعیت را به  دست نمی‌آورند تا خودی نشان دهند. خشتان با اینکه از لیگ دسته دوم آمده اما در ابتدا کسی او را نمی‌شناخت اما او توانایی‌هایش را نشان داد و باید بگویم که ما بازیکنانی مثل او داریم که خودشان را نشان می‌دهند. شاید قرارداد آنها فعلا خوب نباشد اما در آینده می‌توانند قراردادهای خوب ببندند. استان خوزستان در همه این زمینه‌ها پتانسیل خوبی دارد و به هر حال یک روزی جوانان باید جای بزرگترها را بگیرند.مثل شما خبرنگاران جوان که جای خبرنگاران قدیمی‌تر را گرفتید.

یزدی افزود: سپاهان ۵۰ میلیارد هزینه کرده اما ما سه میلیارد هزینه کردیم و ۴۷ میلیارد بدهکاریم و باید با انسجام بیشتر و همدلی این مسائل را پشت سر بگذاریم.

وی در خصوص وضعیت یونس دلفی افزود: آخرین باری که با او صحبت کردم، گفت صحبت‌هایی شده اما چیزی قطعی نیست و در رسانه‌ها خواندم که آقای سلطانی مدیرعامل استقلال خوزستان گفته که دلفی از استقلال خوزستان می‌رود و من از جزئیات آن خبر ندارم. البته امیدوارم این جوان شایسته بتواند در سطح بین‌المللی خودش را نشان دهد چرا که منفعت آن برای فوتبال ملی خواهد بود و او با آمادگی که پیدا می‌کند می‌تواند به فوتبال ملی ما هم کمک کند.

سرمربی استقلال اهواز (خوزستان) بیوگرافی داریوش یزدی اسامی سرمربی های فوتبال اخبار مسجد سلیمان اخبار فوتبال داخلی اخبار استقلال اهواز (خوزستان)

عکس عبدالله ویسی (شماره ۱۴) ، ابراهیمی تهامی و داریوش یزدی

ساتین

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*