نتایج کامل جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹
برنامه کامل بازیهای جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ ، مرحله حذفی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ ،تاریخ برگزاری جام ملت های اسیا ۲۰۱۹ ، مان برگزاری جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ ،جدول جام ملت های آسیا ۲۰۱۹
جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ ۲۰۱۹ AFC Asian Cup هفدهمین دوره جام ملتهای آسیا است. فرایند مرحله انتخابی این دوره از رقابتها از تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۱۲ آغاز شده و در ۲ فوریه ۲۰۱۳ پایان یافت.
تعداد تیمهای شرکتکننده در مرحله پایانی مسابقات از سال ۲۰۱۹ از ۱۶ تیم به ۲۴ تیم افزایش یافتهاست. همچنین دوره مقدماتی این مسابقات با دوره مقدماتی جامجهانی ۲۰۱۸ روسیه ادغام شدهاست.
مدافع عنوان قهرمانی در این رقابتها تیم ملی استرالیا است. قهرمان این رقابتها به عنوان نماینده آسیا در جام کنفدراسیونها ۲۰۲۱ شرکت خواهد کرد.
ورزشگاهها
فهرست مطالب
۸ ورزشگاه ورزشگاه شهری زاید، ورزشگاه محمد بن زاید و ورزشگاه آل نهیان در ابوظبی، ورزشگاه هزاع بن زاید و ورزشگاه بینالمللی شیخ خلیفه در العین، ورزشگاه آل مکتوم و ورزشگاه مکتوم بن راشد آل مکتوم در دوبی، و ورزشگاه الشارجه در شارجه. رقابتها را میزبانی خواهند کرد.
هم بازی افتتاحیه و هم فینال بازیها در ورزشگاه شهری زاید در ابوظبی برگزار شد.
فینال
۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ ژاپن ( ۱ — ۳ ) قطر ورزشگاه زائد ابوظبی
مرحله نیمه نهایی
۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ ایران ( ۱ — ۳ ) ژاپن ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۹)
————————————————–
۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ قطر ( ۴ — ۰ ) امارات ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۵۰)
برنامه و نتایج یک چهارم نهایی
یک چهارم نهایی | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ | |||||||||
ویتنام | ۰ – ۱ | ژاپن | |||||||
چین | ۰ – ۳ | ایران | |||||||
جمعه ۵ بهمن ۱۳۹۷ | |||||||||
کرهجنوبی | ۰ – ۱ | قطر | |||||||
امارات | ۱ — ۰ | استرالیا | ۱۹:۳۰ |
مرحله یک چهارم نهایی
۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ ویتنام ( ۰ _ ۱ ) ژاپن ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۴۵)
۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ چین ( ۰ _ ۳ ) ایران ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۴۶)
————————————————–
۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ کره جنوبی ( ۰ _ ۱ ) قطر ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۷)
۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات – استرالیا ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۸)
برنامه و نتایج یک هشتم نهایی
یک هشتم نهایی | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ | |||||||||
اردن | ۱ (۲) – (۴) ۱ | ویتنام | |||||||
تایلند | ۱ – ۲ | چین | |||||||
ایران | ۲ – ۰ | عمان | |||||||
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ | |||||||||
ژاپن | ۱ – ۰ | عربستان | |||||||
استرالیا | ۰ (۴) – (۲) ۰ | ازبکستان | |||||||
امارات | ۳ – ۲ | قرقیزستان | |||||||
ﺳﻪشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ | |||||||||
کرهجنوبی | ۲ – ۱ | بحرین | |||||||
قطر | ۱ – ۰ | عراق |
مرحله یک هشتم نهایی
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ اردن ( ۱ = ۱ ) ویتنام (در پنالتی ویتنام ۴ – ۲ اردن) ورزشگاه آل مکتوم دبی
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ تایلند ( ۱ = ۲ ) چین ورزشگاه هزاع بن زاید
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ ایران ( ۲ = صفر ) عمان ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
————————————————–
۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ژاپن ( ۱ _ صفر ) عربستان ورزشگاه شارجه
۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ استرالیا ( ۴ _ ۲ ) ازبکستان ورزشگاه خلیفه بن زاید (بازی ۴۱)
۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ امارات ( ۳ _ ۲ ) قرقیزستان ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۲)
————————————————–
۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ کره جنوبی ( ۲ _ ۱ ) بحرین ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی (بازی ۴۳)
۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قطر ( ۱ _ ۰ ) عراق ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۴)
مرحله نهایی
۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ برنده بازی ۴۹- برنده بازی ۵۰ ورزشگاه زاید ابوظبی
***
گروهبندی جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ امارات به شرح زیر است:
گروه A: امارات، تایلند، هند، بحرین
جدول گروه A
رتبه | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | تفاضل گل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|
۱
|
امارات
|
۳ | ۱ | ۲ | ۰ | ۲ | ۵ |
۲
|
تایلند
|
۳ | ۱ | ۱ | ۱ | ۲- | ۴ |
۳
|
بحرین
|
۳ | ۱ | ۱ | ۱ | ۰ | ۴ |
۴
|
هندوستان
|
۳ | ۱ | ۰ | ۲ | ۰ | ۳ |
گروه B: استرالیا، سوریه، فلسطین، اردن
جدول گروه B
رتبه | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | تفاضل گل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|
۱
|
اردن
|
۳ | ۲ | ۱ | ۰ | ۳ | ۷ |
۲
|
استرالیا
|
۳ | ۲ | ۰ | ۱ | ۳ | ۶ |
۳
|
فلسطین
|
۳ | ۰ | ۲ | ۱ | ۳- | ۲ |
۴
|
سوریه
|
۳ | ۰ | ۱ | ۲ | ۳- | ۱ |
گروه C: کرهجنوبی، چین، قرقیزستان، فیلیپین
جدول گروه C
رتبه | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | تفاضل گل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|
۱
|
کره جنوبی
|
۳ | ۳ | ۰ | ۰ | ۴ | ۹ |
۲
|
چین
|
۳ | ۲ | ۰ | ۱ | ۲ | ۶ |
۳
|
قرقیزستان
|
۳ | ۱ | ۰ | ۲ | ۰ | ۳ |
۴
|
فیلیپین
|
۳ | ۰ | ۰ | ۳ | ۶- | ۰ |
گروه D: ایران، عراق، ویتنام، یمن
جدول گروه D
رتبه | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | تفاضل گل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|
۱
|
ایران
|
۳ | ۲ | ۱ | ۰ | ۷ | ۷ |
۲
|
عراق
|
۳ | ۲ | ۱ | ۰ | ۴ | ۷ |
۳
|
ویتنام
|
۲ | ۰ | ۰ | ۲ | ۳- | ۰ |
۴
|
یمن
|
۲ | ۰ | ۰ | ۲ | ۸- | ۰ |
گروه E: عربستان، قطر، لبنان، کرهشمالی
جدول گروه E
رتبه | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | تفاضل گل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|
۱
|
قطر
|
۳ | ۳ | ۰ | ۰ | ۱۰ | ۹ |
۲
|
عربستان
|
۳ | ۲ | ۰ | ۱ | ۴ | ۶ |
۳
|
لبنان
|
۳ | ۱ | ۰ | ۲ | ۱- | ۳ |
۴
|
کره شمالی
|
۳ | ۰ | ۰ | ۳ | ۱۳- | ۰ |
گروه F: ژاپن، ازبکستان، عمان، ترکمنستان
جدول گروه F
رتبه | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | تفاضل گل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|
۱
|
ژاپن
|
۳ | ۳ | ۰ | ۰ | ۳ | ۹ |
۲
|
ازبکستان
|
۳ | ۲ | ۰ | ۱ | ۴ | ۶ |
۳
|
عمان
|
۳ | ۱ | ۰ | ۲ | ۰ | ۳ |
۴
|
ترکمنستان
|
۳ | ۰ | ۰ | ۳ | ۷- | ۰ |
برنامه بازیهای جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات ( یک – یک ) بحرین ورزشگاه زاید ابوظبی
————————————————–
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا ( صفر – یک ) اردن ورزشگاه هزاع بن زاید
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ تایلند ( یک – ۴ ) هند ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ سوریه ( صفر – صفر ) فلسطین ورزشگاه شارجه
————————————————–
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ چین ( ۲ – ۱ ) قرقیزستان ورزشگاه خلیفه بن زاید
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی ( ۱ – ۰ ) فیلیپین ورزشگاه آل مکتوم دبی
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران ( ۵ – ۰ ) یمن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
————————————————–
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق ( ۳ – ۲ ) ویتنام ورزشگاه زاید ابوظبی
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان ( ۴ – ۰ ) کره شمالی مکتوم بن راشد دبی
————————————————–
۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ژاپن ( ۳ – ۲ ) ترکمنستان ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ازبکستان ( ۲ – ۱ ) عمان ورزشگاه شارجه
۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قطر ( ۲ – ۰ ) لبنان ورزشگاه هزاع بن زاید
————————————————–
۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ بحرین ( ۰ – ۱ ) تایلند ورزشگاه آل مکتوم دبی
۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ اردن ( ۲ – ۰ ) سوریه ورزشگاه خلیفه بن زاید
۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند ( ۰ – ۲ ) امارات ورزشگاه زاید ابوظبی
————————————————–
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا ( ۳ – ۰ ) فلسطین ورزشگاه مکتوم بن راشد
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ فیلیپین ( ۰ – ۳ ) چین ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قرقیزستان ( ۰ – ۱ ) کره جنوبی ورزشگاه هزاع بن زاید
————————————————–
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ایران ( ۲ – ۰ ) ویتنام ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق ( ۳ – ۰ ) یمن ورزشگاه شارجه
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان ( ۲ – ۰ ) لبنان ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی
————————————————–
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ کره شمالی ( ۰ – ۶ ) قطر ورزشگاه خلیفه بن زاید
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ژاپن ( ۱ – ۰ ) عمان ورزشگاه زاید ابوظبی
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ازبکستان ( ۴ – ۰ ) ترکمنستان ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی
————————————————–
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات ( ۱ – ۱ ) تایلند ورزشگاه هزاع بن زاید
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند ( ۰ – ۱ ) بحرین ورزشگاه شارجه
————————————————–
۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا ( ۳ – ۲ ) سوریه ورزشگاه خلیفه بن زاید
۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ فلسطین ( ۰ – ۰ ) اردن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
————————————————–
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی ( ۲ – ۰ ) چین ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ قرقیزستان ( ۳ – ۱ ) فیلیپین ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران ( ۰ – ۰ ) عراق ورزشگاه آل مکتوم دبی
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ویتنام ( ۲ – ۰ ) یمن ورزشگاه هزاع بن زاید
————————————————–
۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان ( ۰ – ۲ ) قطر ورزشگاه زاید ابوظبی
۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ لبنان ( ۴ – ۱ ) کره شمالی ورزشگاه شارجه
۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن ( ۲ – ۱ ) ازبکستان ورزشگاه خلیفه بن زاید
۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عمان ( ۳ – ۱ ) ترکمنستان ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
ساتین