خانه / آخرین اخبار / جزییات پروژه عظیم علی پروین برای کنار زدن “علی دایی”

جزییات پروژه عظیم علی پروین برای کنار زدن “علی دایی”

علی پروین برای کنار گذاشتن علی دایی چنان برنامه ای را ترتیب داده که بعید به نظر می رسد آقای گل جهان توانایی مقابله با آن را داشته باشد.

بحث واگذاری قطعی سرخابی ها فعلا شدنی نیست. این موضوعی است که وزارت ورزش به آن رسیده و حالا در صدد آن است تا برای حل مشکلات مالی پرسپولیس چاره اندیشی کند.
قرارداد علی دایی علی پروین و دایی دارایی علی پروین ثروت علی پروین بیوگرافی علی پروین باشگاه علی دایی

آنها راه حل منطقی را در اجاره دادن پرسپولیس دیده اند.کسی که می خواهد وارد گود شود باید تتمه هزینه های فصل جاری و باقیمانده قراردادها (حدود 12 میلیارد) را بپردازد و برای فصل بعد هم رقمی حدود 40 میلیارد تومان کنار بگذارد. این شرط وزارت ورزش برای کسانی است که می خواهند پرسپولیس را در اختیار بگیرند.مبلغ فصل جاری باید نقد واریز شود و بابت فصل آتی هم ضمانت لازم اخذ می شود. این اجاره یکساله است زیرا طبق قانون بودجه باید تا پایان سال 93 این دو باشگاه واگذار قطعی شود.
علی پروین عصر جمعه نشستی با امیر خادم داشت تا برنامه های خود را اعلام کند و به عنوان یکی از متقاضیان اجاره باشگاه پا پیش گذاشت.
او شروط مالی را پذیرفت اما اعلام کرد باید هیات مدیره طبق نظر او چیده شود. ترکیب هفت نفره پروین برای پرسپولیس اینگونه است:حسین هدایتی، محمدعلی پورمختار، محمد دلبری(شهردار قم ) ، مهدی جهانگیری کوهشاهی ( رییس بانک گردشگری ) ، مهدی مهدوی کیا ، علی پروین و مجید فرخزادی. حسین هدایتی رییس هیات مدیره و علی پروین هم مدیرعامل خواهد بود.در حالی که هیات مدیره فعلی پرسپولیس نقش زیادی در رساندن پروین به مدیر عاملی داشته اند اما پروین هیچ یک از آنها را در ترکیب پیشنهادی خود قرار نداده و حتی قید منتقمی را زده است.
اینکه وزارت با ترکیب پیشنهادی پروین موافقت خواهد کرد یا خیر یک بحث مجزاست اما او حتی ترکیب کادر فنی فصل بعد خود را انتخاب کرده و با محمد مایلی کهن به توافق کامل رسیده است.سلطان سرخ ها قول بازگشت علی کریمی و خداحافظی او با پیراهن پرسپولیس را هم داده است.مایلی کهن هم قرار است از احمد عابدزاده در کادر فنی استفاده کند و از داریوش مصطفوی هم به عنوان قائم مقام مدیرعامل نام برده می شود!
پروین علاوه بر حضور هدایتی روی قرارداد مالی با بانک رسالت هم حساب کرده است. او بدین ترتیب قرار است علی دایی و دوستانش را مات کند و پرسپولیس رادر اختیار بگیرد.گرچه یکی از افراد تاثیر گذار در وزارت ورزش به هیچ عنوان موافق حضور پروین و هدایتی نیست و همین باعث شده نتیجه کار در ابهام باشد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*