خانه / آخرین اخبار / توزیع فرم “یارانه‌ نقدی” از ۲۰ فروردین 93 + نحوه ثبت نام

توزیع فرم “یارانه‌ نقدی” از ۲۰ فروردین 93 + نحوه ثبت نام

فرم‌های خود اظهاری هدفمندی یارانه‌ها از ۲۰ فروردین‌ماه ۹۳ به مدت ۱۰ روز منتشر و از طریق سامانه اینترنتی در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

به لینک زیر مراجعه نمایید
براساس برنامه ریزی که دولت در این زمینه انجام داده قرار است به ترتیب سرپرستانی که رقم اول شماره ملی شان با عدد صفر شروع می شود از بیست فروردین 93 به سامانه اینترنتی که متعاقباً اعلام خواهد شد مراجعه و ثبت نام کنند و سپس به ترتیب کسانی که شماره های ملی شان از یک تا 9 است براساس زمان بندی تا روز 29 فروردین مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

کسانی که در طول 10 روز موفق به ثبت نام در فرم های خوداظهاری نشده اند، می توانند 31 فروردین ماه با ورود به سامانه ثبت نام فرم های خوداظهاری اعلام شده اطلاعات خود را برای دریافت یارانه ها در آن سامانه درج کنند.

پیش از این محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران گفته بود که فرم های خوداظهاری در طول ایام نوروز منتشر نخواهد شد و احتمال دارد در دهه سوم فروردین دولت اقدام به انتشار این فرم ها کند.

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور درسفر استانی خود به استان هرمزگان با اشاره به کمبود منابع مالی دولت برای پرداخت یارانه 45 هزار و پانصد تومانی گفته بود: یک مقدار باید کمربندها را سفت کنیم. توقعات را کم کنیم و به آینده نگاه کنیم. ما به هر مقوله ای که می خواهیم وارد شویم عده ای می گویند تو را به خدا وارد نشوید. مگر می شود اصلاح نکنیم. ما می توانیم با این وضع یارانه را به مردم بدهیم؟

رئیس جمهور تأکید کرده بود که وقتی فرم یارانه ها را به مردم می دهیم، مردم و آنهایی که نیاز ندارند می توانند فرم را پر نکنند و با یارانه خداحافظی کنند. حتی آنهایی که نیاز دارند می توانند بگویند که ما نمی خواهیم شما بروید محیط زیست، بهداشت و … را درست کنید. دولت موظف به اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه هاست و امیدوارم آنهایی که نیاز به یارانه ندارند این فرم را پر نکنند.(تسنیم)

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. در صورت اشتباه وارد کردن اطلاعات امکان ویرایش فرم دریافت یارانه وجود دارد؟

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*