خانه / بورس و سهام / احتمال عرضه اولیه سهام شرکت “فولاد ارفع” تا پایان سال

احتمال عرضه اولیه سهام شرکت “فولاد ارفع” تا پایان سال

مدیر مالی یک شرکت فولادی گفت: قصد داریم تا پایان سال، ۵ درصد شرکت برای اولین بار عرضه شود، بنابراین اطلاعات لازم را به بورس ارسال کرده‌ایم؛ همچنین اگر فرابورس مجوز عرضه ندهد برای فروردین‌ماه سال آتی، عرضه قطعا انجام خواهد شد.

 غلامرضا کرمی در گفت‌وگو با  فارس، با اشاره به اینکه شرکت فولاد ارفع در فرابورس درج شده است، اظهار داشت: این شرکت پس از ارائه اطلاعات وارد فرابورس خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که چه میزان برای عرضه اولیه در مرحله اول تعهد داده‌اید، افزود: در مرحله اول 5 درصد سهام شرکت برای اولین بار عرضه خواهد شد.

مدیر مالی این شرکت فولادی تأکید کرد: قصد داریم تا پایان سال، این عرضه انجام شود، بنابراین اطلاعات لازم را به سازمان بورس ارسال کرده‌ایم؛ همچنین اگر فرابورس مجوز عرضه ندهد، برای فروردین ماه سال آتی برنامه عرضه قطعا انجام خواهد شد.

به گزارش فارس، شرکت آهن و فولاد یادشده در زمینه تولید آهن و فولاد پایه فعالیت می‌کند و شرکت‌های معدنی و صنعتی چادرملو ، سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات، کارخانجات نورد لوله یاران، ذوب آهن غرب کشور، مدیریت توسعه گوهران امید، گروه اقتصادی مهرگان، سرمایه گذاری غدیر و سرمایه گذاری ملی ایران از سهامداران آن محسوب می شوند.

همچنین، معارفه این شرکت نیز، مهرماه سال جاری با حضور جمعی از خبرنگاران و فعالان بازار سرمایه برگزار شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*