خانه / آخرین اخبار / برادر علی دایی چقدر از پرسپولیس گرفته است؟

برادر علی دایی چقدر از پرسپولیس گرفته است؟

محمد دایی در گفتگو با خبرنگاران در مورد اردوی یک هفته‌ای پرسپولیس در ساری گفت: در مجموع اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم و به اهداف‌مان دست پیدا کردیم. برگزاری 2 بازی دوستانه در چمن مصنوعی هم باعث شد تا با شرایط این گونه زمین‌ها آشنا شویم.

همسر محمد دایی قرارداد محمد دایی زن محمد دایی درآمد محمد دایی دارایی محمد دایی بیوگرافی محمد دایی ازدواج محمد دایی

 

وی ادامه داد: برد و باخت در بازی‌های دوستانه مهم نیست. برای کادر فنی مهم این بود که در بازی‌های دوستانه بتواند به ترکیب اصلی و هماهنگی دست پیدا کند. اصلاً ذات بازی‌های دوستانه همین است و نباید پیروزی یا شکست در آن تاثیری داشته باشد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مشکلات مالی بازیکنان این تیم اظهار داشت: دیگر این مسائل را فراموش کرده‌ایم اما مشکلات مالی صددرصد روی ذهن بازیکنان و مربیان تاثیر منفی می‌گذارد. با این وجود ما تصمیم گرفته‌ایم دیگر در این مورد حرفی نزنیم.

همسر محمد دایی قرارداد محمد دایی زن محمد دایی درآمد محمد دایی دارایی محمد دایی بیوگرافی محمد دایی ازدواج محمد دایی

 

دایی در پاسخ به این پرسش که آیا او هم دچار مشکل مالی شده و چند درصد از قراردادش را از پرسپولیس گرفته است، تاکید کرد:

من بیرون از فوتبال هم درآمد دارم و ممکن است مشکلی نداشته باشم اما بازیکنان روی قراردادهایی که امضا کرده‌اند حساب کرده‌اند. دقیقاً نمی‌دانم چقدر پول گرفته‌ام اما دریافتی من هم مانند دیگران به اندازه 30 درصد از رقم قراردادم بوده است.

وی تصریح کرد: تمام هم و غم ما و بازیکنان این است که در 3 بازی پایانی نتیجه لازم را بگیریم تا همانطور که هواداران می‌خواهند به قهرمانی برسیم. هر چند این یک کار سخت است اما مطمئناً شدنی است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*