خانه / استخدام و بازار کار / تا 8 سال دیگه منتظر استخدام دولتی نباشید

تا 8 سال دیگه منتظر استخدام دولتی نباشید

وزیر کشور در شیروان با بیان اینکه امکان استخدام نیرو تا 7 یا 8 سال آینده در دستگاه های دولتی وجود ندارد، گفت: باید روحیه تولید در جامعه حاکم شود و فرهنگ پشت میز نشینی را به کل فراموش کنیم.

عبدالرضا رحمانی فضلی در جلسه بررسی مشکلات مردم شیروان، گفت: متاسفانه در فرهنگ ما اشتغال بسیار بد جا افتاده و اکثر جوانان و خانواده ها علاقه زیادی به شغل های دولتی و استخدام در دستگاه های دولتی دارند که این موضوع باید تغییر کند.

وی افزود: به دلیل زیاده روی دولت گذشته در استخدامی ها و استخدام افراد خارج از چارچوب و برنامه تا هفت – هشت سال آینده امکان جذب نیروی جدید در دستگاه های دولتی وجود ندارد.

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه بهترین راه برای افزایش درآمد رجوع به کارهای تولیدی است، افزود: با این شرایط مردم و مسئولان باید تلاش کنند تا به سمت تولیدی های کوچک بروند و در هر محله و هر خانه یک کارگاه تولیدی ایجاد کنند.

وزیر کشور اظهار کرد: خوشبختانه در دولت یازدهم دولت به سمت ثبات در قیمت ها رفته و همانطور که مردم خود شاهد هستند، دیگر شاهد تورم 13.5درصدی که سال گذشته در این روزها شاهد آن بودیم، نیستیم.

عضو کابینه دولت تدبیر و امید افزود: دولت به فکر سرمایه گذار و جذب سرمایه گذاری است و امید دارد با برنامه ریزی مدونی که در حال انجام آن است، بتواند حجم اشتغال را در کشور بالا ببرد.(ایرنا)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*