خانه / سیاسی / جان‌کری و دختر و داماد ایرانی‌اش + عکس

جان‌کری و دختر و داماد ایرانی‌اش + عکس

اخباری که در روزهای اخیر منتشر شده نشان می‌دهد که داماد «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا یک پزشک آمریکایی ایرانی‌الاصل است و بنابر برخی اخبار غیررسمی، او و همسرش پیش‌تر به ایران نیز سفر کرده‌اند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که در سال 2009، دکتر «ونسا برادفور کری» دختر کوچک جان کری از همسر اول وی، با دکتر «بهروز والا ناهید» یک پزشک ایرانی‌الاصل ازدواج کرد. وی پسر «نوشین» و «رضا» ناهید از ساکنان «لس‌آنجلس» است.

ونسا برادفور کری همسر جان کری همسر بهروز والا ناهید زن جان کری زن بهروز والا ناهید دختر جان کری داماد جان کری بیوگرافی ونسا کری بیوگرافی ونسا برادفور کری بیوگرافی بهروز والا ناهید

اسم آمریکایی بهروز ناهید «برایان» است. پیش‌تر به ایرانی بودن داماد کری کمتر اشاره می‌شده است و حتی در اعلام خبر مراسم ازدواج ونسا و بهروز در اکتبر 2009 توسط روزنامه «نیویورک‌تایمز» هیچ اشاره‌ای به اصلیت بهروز نشد؛ اما این خبر پس از آن محل توجه شد که جمهوری‌خواهان آمریکایی که از حامیان رژیم صهیونیستی هستند، با نامزدی «جان کری» برای هدایت وزارت خارجه آمریکا مخالفت کردند.

ونسا برادفور کری همسر جان کری همسر بهروز والا ناهید زن جان کری زن بهروز والا ناهید دختر جان کری داماد جان کری بیوگرافی ونسا کری بیوگرافی ونسا برادفور کری بیوگرافی بهروز والا ناهید

در بیوگرافی آن زمان بهروز آمده بود: داماد با درجه عالی از دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس، فارغ التحصیل شد و مدرک پزشکی خود را با درجه عالی از «یال» دریافت کرد. دو زوج به طور رسمی در یک صبح اوایل سپتامبر 2005 در بیمارستان عمومی ماساچوست با یکدیگر دیدار کردند. ساعت 5:00 صبح بود و دکتر کری و ناهید که یکدیگر را چندین بار قبل از آن نیز دیده بودند، پس از گشت‌زنی صبح خود در بیمارستان، ساعاتی با هم بودند و مدتی را با هم گذراندند و پس از 4 سال در سال 2009 رسماً ازدواج کردند. بنابر برخی اخبار غیررسمی، این زوج پیش‌تر به ایران نیز سفر کرده‌اند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*