خانه / اخبار ورزشی / سازمان لیگ اصراری به برگزاری مسابقات ندارد

سازمان لیگ اصراری به برگزاری مسابقات ندارد

درودگر، در ارتباط با موضع سازمان لیگ در خصوص سرنوشت فصل جاری مسابقات فوتبال، اظهار داشت: ستاد مبارزه با کرونا در ورزش، فدراسیون پزشکی ورزشی و کمیته‌های پزشکی در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ وضعیت را بررسی می‌کنند و پس از تعامل با باشگاه‌ها، برای سرنوشت لیگ نوزدهم تصمیم‌گیری می‌شود.

وی در ادامه در خصوص تصمیم‌گیری سازمان لیگ برای آینده فصل جاری، تصریح کرد: ما منافع همه را در نظر می‌گیریم، اما برخی باشگاه‌ها فقط منافع خود را می‌بینند. تیم‌هایی که در خطر سقوط هستند، می‌خواهند لیگ تمام شود که سقوط نکنند و تیم‌هایی هم که در وسط جدول هستند می‌خواهند لیگ برگزار نشود تا هزینه‌های‌شان کاهش پیدا کند.

عضو هیئت رییسه سازمان لیگ پیرامون اولویت‌های این سازمان، افزود: برای ما منافع ملی، سلامت جامعه و روحیه مردم مهم است. سازمان لیگ تمامی جوانب پزشکی را در نظر می‌گیرد و هیچ اصراری به ادامه فصل نداریم. موضوع اینجاست که اگر نهاد‌های بالا دستی دستور بدهند که برگزاری مسابقات ورزشی مانعی ندارد، ما هم باید تمکین کنیم.

درودگر در پایان، در مورد فشار‌هایی که از سوی باشگاه‌ها به سازمان لیگ وارد می‌شود، خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی مدیران باشگاه‌ها که سابقه مدیریت زیادی هم در فوتبال ندارند، به سازمان لیگ فشار می‌آورند، اما برای ما منافع کلان کشور مهم است.

منبع : میزان

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*