خانه / آخرین اخبار / وقتی زور کرونا از زور ورزشکاران بیشتر میشود

وقتی زور کرونا از زور ورزشکاران بیشتر میشود

کووید ۱۹ یا همان ویروس معروف کرونا، دنیای پیرامون ما را تحت الشعاع قرار داده و بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ را در بسیاری از حیطه ها به تعطیلی کشانده است. در این میان، ورزش و باشگاههای ورزشی نیز از این قائله عقب نمانده اند و تقریباً چهار ماهی است که تکلیف ادامه هیچ کدام از رشته های ورزشی مشخص نیست ایا ما بسیاری از ورزشکاران برای حفظ آمادگی جسمانی خود، در منزل فعالیتهای ورزشی را ادامه میدهند. هر چند که این موضوع با سختی ها و چالش هایی همراه است. برای مثال، نداشتن مکان مناسب برای ورزش و یا در دسترس نبودن لوازم کافی ورزشی، از چالشهای این روزهای نه تنها ورزشکاران بلکه همه افراد عادی است که در قرنطینه نیز به سر میبرند. یکی از بهترین راهکارهای داشتن لوازم ورزشی مناسب منزل، خرید آنلاین این نوع لوازم است. شما میتوانید از فروشگاه های معتبر آنلاین نظیر سایت یونید، لوازم ورزشی مورد نیاز خود را خریداری کنید.

ویروس کرونا لوازم ورزشی آنلاین

بسیاری از باشگاه ها و لیگ های ورزشی در سراسر دنیا تعطیل شده اند. تمامی لیگ های ورزشی به خصوص لیگ های فوتبال که در سراسر جهان طرفداران بیشماری نیز دارد، تعطیل شده اند و از بازگشایی مجدد آن هیچ خبری در دست نیست. از همه مهمتر امسال منتظر برگزاری یکی از مهمترین تورنمنت های بین المللی ورزشی بودیم که متاسفانه از سرنوشت المپیک ۲۰۲۰ ژاپن نیز خبری نداریم. مسئولان کمیته بین المللی المپیک تاکنون تصمیمی بر برگزاری این رقابت ها نگرفته اند. بسیاری از ورزشکاران در سراسر جهان حدود چهار سال است که شبانه روز تلاش کردند تا هم سهمیه المیپک را کسب کنند و هم در این مسابقات به رقابت بپردازند اما متاسفانه با وجود این بیماری و قرنطینه های نسبتاً سفت و سختی که لحاظ شده، تکلیف این مسابقات و ورزشکاران همچنان معلوم نیست. این موضوع علاوه بر اینکه بار منفی روانی در ورزشکاران ایجاد کرده، باعث از بین رفتن آمادگی جسمانی این عزیزان نیز شده است. ناگفته نماند، به دلیل همه گیری این ویروس مرموز، بهترین کار، تعلیق رقابت های ورزشی بود و به نظر می رسد این تصمیم گیری، تصمیم گیری درستی باشد.

ویروس کرونا لوازم ورزشی آنلاین

علاوه بر تاثیری که این موضوع بر رقابت ها و لیگ های ورزشی گذاشته، بسیاری از کسب و کارهای حیطه ورزشی نیز با مشکلاتی نظیر تعطیلی ارگان های ورزشی مواجه هستند. بسیاری از سالن های ورزشی، باشگاه های بدنسازی، استخرها و … با تعطیلی چندماهه همراه شده و سرنوشت بازگشایی هیچ یک در هیچ کجای دنیا همچنان مشخص نیست. همین موضوع ضررهای مالی سنگینی برای صاحبان باشگاه ها به دنبال داشته است. متاسفانه در برخی از کشورها، باشگاه دارها بیمه نیستند و یا زیر نظر فدراسیونی اداره نمیشوند که همین امر مشکلات آنها را چندین برابر کرده است. سایت یونید، مرکز معتبر فروش تمام محصولات مورد نیاز شما، امید دارد تا هرچه زودتر همه گیری کووید ۱۹ به پایان برسد و دوباره در کنار هم شاهد رقابت های جذاب ورزشی باشیم.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*