خانه / حوادث / شهادت ۲ مامور انتظامی در درگیری با اشرار مسلح

شهادت ۲ مامور انتظامی در درگیری با اشرار مسلح

بامداد امروز ماموران انتظامی شهرستان سرباز در یکی از روستاهای بخش “کلات” با اشرار مسلح درگیر شدند.

این گزارش حاکی است، در این درگیری مسلحانه، متاسفانه آرمان اربابی و مسعود شهرکی ۲ تن از کارکنان پلیس آگاهی شهرستان سرباز به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

ساعتی پس از درگیری شب گذشته ماموران انتظامی شهرستان سرباز با اشرار در بخش “کلات” که به شهادت ۲ نفر از کارکنان انتظامی منجر شد، سردار “محمد قنبری” فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در منطقه درگیری حضور یافت.

شهرستان سرباز شهادت مامور نیروی انتظامی درگیری با اشرار مسلح حوادث سیستان حوادث زاهدان اخبار شهادت اخبار سیستان و بلوچستان اخبار زاهدان اخبار حوادث

سردار قنبری در بازدید میدانی از محل درگیری و شهادت ماموران انتظامی، گفت: اشرار مسلح و افرادی که به دنبال شرارت و ایجاد ناامنی برای مردم منطقه هستند با برخورد کوبنده و قاطعانه پلیس مواجه خواهند شد.

وی افزود: نیروی انتظامی به عنوان حافظ امنیت و نظم عمومی جامعه در صف مقدم مبارزه با اشرار و معاندان نظام است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه حساب مردم از اشرار و برهم زنندگان نظم و امنیت، جداست، تاکید کرد: هر ماموریتی که توسط پلیس انجام می شود برای کارکنان خالی از خطر نیست، اما با این وجود شاهدیم که جان برکفان نیروی انتظامی بدون کوچک ترین ترس و واهمه ای ماموریت خود را شجاعانه به انجام می رسانند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شهادت به عنوان یک افتخار بزرگ و توفیق الهی یاد کرد و گفت:  شهادت این ۲ همکار غیور که جانانه در این عملیات در مقابل اشرار مقابله کردند، هدیه الهی است که خداوند متعال در این ماه مبارک و در آستانه عید بندگی، رخت زیبای شهادت را بر تن آنها پوشاند و مزد خدمت صادقانه خود را در ناجا گرفتند.

قنبری با تاکید بر اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، گفت: پلیس با اشرار مسلح و مخلان نظم و امنیت عمومی هرگز مماشات نخواهد کرد و با آنها قاطعانه برخورد می کند.

منبع : الف

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*