خانه / حوادث / نجات کودک ۶ ساله توسط پلیس

نجات کودک ۶ ساله توسط پلیس

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از نجات جان کودک ۶ ساله‌ای توسط پلیس چالوس در تعطیلات چند روز گذشته در سواحل این شهر خبر داد.

سیدجعفر ساداتی گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان چالوس، حین گشت‌زنی در یکی از مناطق ساحلی این شهرستان به یک دستگاه خودرو سواری شاسی بلند “سانتافه” که در زیر آفتاب، شیشه‌های آن به شدت بخار کرده بود، مشکوک شدند.

وی تصریح کرد: ماموران با حس مسؤولیت پذیری سریعاً وارد عمل شده و به بررسی وضعیت داخل خودرو پرداختند که در نتیجه دریافتند، کودکی خردسال که در داخل خودرو خوابیده به دلیل شدت گرمای هوا و کمبود اکسیژن در حال خفگی است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران اظهار کرد: ماموران بلافاصله با همکاری مرکز فوریت‌های پلیس۱۱۰ و اخذ شماره تلفن همراه والدین کودک با آنان تماس گرفته و این کودک را که در حال خفگی و مرگ بود، نجات دادند.

ساداتی با اشاره به قدردانی خانواده کودک و بازتاب این اقدام هوشمندانه پلیس در نجات جان کودک در بین شهروندان و مسافران حاضر در صحنه به شهروندان هشدار داد: همواره مراقب کودکان خود باشند و از رها کردن آنان به مدت طولانی در خودرو جدا خودداری کنند.

منبع : پایگاه خبری پلیس

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*