خانه / آخرین اخبار / فروش ترمز پله، پادری و استپ پله اراک دکور (hamitall)

فروش ترمز پله، پادری و استپ پله اراک دکور (hamitall)

قیمت ترمز پله سیلیسی در اراک ، استپ پله لاستیکی ، بورس ترمز پله در در استان مرکزی ،انواع ترمز پله ،قیمت ترمز پله سمباده ای

خرید پادری نمدی، کاموایی، فانتزی، سنگی، چرمی، کنفی، منگوله ای، تریکو برای دستشویی، آشپزخانه و حمام با قیمت عالی

نوار های ترمز پله در رنگ های متنوعی وجود دارند که برای استفاده در محل های مختلف و سلیقه های مختلف انتخاب می‌شوند. نظافت و نگهداری نوارهای ترمز پله آسان می‌باشد و در برابر آب و مواد شیمیایی مقاوم هستند. این نوارها بعد از این که عمر مفید آنها تمام می‌شود به راحتی از سطح پله قابل جدا شدن هستند. در حین تردد روی آن‌ها صدا نمی‌دهند و آلودگی زیر آنها جمع نمی شود.

مرکز فروش پادری قیمت ترمز پله قیمت استپ پله ترمز پله لاستیکی ترمز پله اراک پادری از کجا بخرم انواع ترمز پله

ترمز پله چند مدل دارد: ترمز پله پلاستیکی ، ترمز پله سمباده ای و ترمز پله آلومینیومی. ترمز پله لاستیکی از لاستیک مسطح تولید می‌شود  و برای نصب این ترمز پله، محل نصب را به چسب آغشته می‌کنیم و ترمز پله لاستیکی را روی آن می‌گذاریم بعد از چند دقیقه قابل استفاده است. برای فضاهای پر تردد و فضاهای بیرون از ساختمان استفاده می‌شوند.

ترمز پله سمباده ایی، به صورت سمباده می‌باشد و برای نصب آن، پشت ترمز پله سمباده ایی چسب دارد، کاغذ پشت آن جدا می‌شود و به راحتی روی لبه پله چسبیده می‌شود. ترمز پله سمباده ایی در فضا های داخلی استفاده می‌شود.

ترمز پله آلومینیومی به دو صورت عرضه میشود، تمام سطح پله را می‌پوشاند و به صورت نبشی لبه پله نصب می‌شود. برای محل های برفی و سرد بیشتر از ترمز پله آلومینیومی تمام سطح استفاده می‌شود و باید آن را بر اساس طول و عرض پله سفارش داد.

بر روی برخی از ترمزهای پله، نوار شب نمایی طراحی شده که در تاریکی، محدوده پله را مشخص می‌کند و از سقوط روی پله ها جلوگیری می‌کند. ترمز پله در مدارس، بیمارستان‌ها، رستوران‌ها، مراکز خرید، ورودی ها، منازل، پله های اضطراری و هر پله‌ای که احتمال لغزش روی آن وجود دارد، قابل نصب و استفاده است.

ترمز پله بر اساس نوع نصب به دو مورد کلی پشت چسب دار و بدون چسب سرخود تقسیم می شود. نوع اول هیچ تغییری در سطح مورد نظر برای اتصال ایجاد نمی کند و نوع دوم را با چسب مخصوص و یا پیچ به سطح پله وصل می کنند. نمونه های Fix Step و fix plate از این دسته اند.

علاوه بر نقش ضد لغزشی، نمونه هایی مانند ترمز های پله آلومینیومی نیز وجود دارند که علاوه بر نقش امنیتی برای کاربر، از لبه پله نیز محافظت می کنند.

همچنین تنوع بالای رنگ مدل های جدید ترمز پله نسبت به نمونه های قدیمی، سبب تنوع کاربرد و تمایز دهی بصری بیشتر این محصول شده است.

مرکز فروش پادری قیمت ترمز پله قیمت استپ پله ترمز پله لاستیکی ترمز پله اراک پادری از کجا بخرم انواع ترمز پله

برای یک انتخاب درست از بین نمونه های متنوع از ترمز های پله موجود در بازار باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

– پله ها و سطوح مورد نظردارای چه میزان ترددی اند:

محیط ها بر اساس تردد به سه دسته کم تردد، تردد متوسط و پر تردد تقسیم می شود.

برای موارد کم تردد، از ترمز های پله نوع fix tape استفاده می شود. این مدل برای محیط های مانند ساختمان های مسکونی و یا فضاهایی با تردد کمتر از 20 نفر در روز، مناسب است.

این نوع دارای قطر کم  است و از نمونه های ابتدایی و عمومی ترمز ها و سرگیرهای پله محسوب می شود. ترمز پله fix slip برای محیط های با تردد متوسط مانند فضاهای اداری است. این مدل برای تردد بین 20 تا 40 نفر در روز گزینه مناسبی است.

در نهایت برای محیط های پر تردد (بالای 40 نفر) از نمونه Fix Step ترمز پله استفاده می شود.این محصول دارای بالاترین مقاومت از نمونه های موجود است. این محصول برای محیط های مانند مترو ها که دارای تردد با حجم بسیار بالا است، به کار می رود.

علاوه بر موارد ذکر شده که تردد انسانی در آن مطرح است،  نمونه دیگری از محصولات ضد لغزش با نام Fix Tread وجود دارد که برای مواردی مانند پارکینگ ها به کار می رود تا سطح شیب دار آن را در برابر لغزش ماشین ها مقاوم کند.

– محیط و سطح مورد نظر خشک است یا در معرض رطوبت قرار دارد:

در مورد محیط های مرطوب، دامنه انتخاب به مدل های fix step و fix slip-Q و در نهایت fix plate  محدود می شود در صورتی که برای محیط های خشک و غیر مرطوب( محیط های داخلی) این محدودیت ها وجود ندارد.

– نوع متریال پله :

در اکثر موارد محدودیتی در نوع ترمز پله وجود ندارد، ولی برای پله هایی با متریال سنگین مانند سنگ و بتن یا سیمان، بهترین گزینه نمونه هایی است که با چسب مخصوص نصب می شود و نباید از نوع پشت چسب دار باشد.

در مورد پله هایی با سطح غیر صاف ( آج دار، کاشی، سنگی و …)  نیز نمونه های fix plate، و دسته های  fix step- s- stair  و  fix step- s- ramp  گزینه های مناسبی اند.

دسته هایی که دراین دو مورد ذکر شد، با پیچ و چسب مخصوص نصب می شوند. برای موارد دیگر و سطوح صاف، می توان از همه دسته ها استفاده کرد و نمونه هایی که دارای پشت چسب دار هستند نیز قابل استفاده است.

– سایشی یا غیر سایشی بودن ترمز پله:

تمامی موارد ذکر شده در دو دسته سایشی و یا غیر سایشی قرار می گیرند. ترمزهای پله سایشی دارای سطح سمباده ای اند و اصطحکاک بیشتری ایجاد می کنند. نمونه های غیر سایشی دارای سطح غیر سمباده ای و صرفا آج دار است و مناسب محیط هایی است که نیاز به سطح بهداشت بیشتری است ( مانند محیط های پزشکی، دارویی، غذایی و …) . این نمونه نسبت به مدل سایشی اصطحکاک کمتری دارد اما از لحاظ تمیز سازی بهداشتی تر است.

– تردد روزانه  یا شبانه روزی:

برای محیط هایی با تردد شبانه، ترمز های پله با ویژگی شب تاب بودن وجود دارد که امکان تمایز دهی هر واحد پله دار در تاریکی فراهم می کند

در نهایت با توجه به نکات بالا، در نظر داشتن مواردی مانند زمان مورد نیاز برای نصب، قابل تعویض بودن یا نبودن، نیاز به تغییر سطح پله، امکان و یا عدم امکام بستن مسیر مورد نظر و نصب  توسط متخصص یا خود مشتری و کاربر نیز می تواند راهنمای مناسبی در انتخاب نمونه کاملا متناسب بر اساس نیاز و شرایط باشد. مشورت با افراد ارائه دهنده این محصول کمک زیادی به انتخاب درست و اصولی خواهد کرد.

مشتریان ما:

بانک ملی و صادرات شعبه مرکزی
بیمارستان قدس
بیمارستان طالقانی
بیمارستان سینا
بیمارستان امیرالمومنین
بیمارستان خوانساری
ادارات صنعت معدن
دادگستری ها
مدارس
کلنیکهای و ساختمانهای پزشکان

 

شماره تماس : 5450-413-0919

اراک دکور

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*