خانه / آخرین اخبار / با گران ترین مربی لیگ برتر ایران آشنا شوید

با گران ترین مربی لیگ برتر ایران آشنا شوید

علی دایی، کرانچار و امیر قلعه نویی در هفته های اخیر به عنوان گران ترین مربیان لیگ برتری شناخته شدند اما گویا واقعیت چیز دیگری است.

تا امروز علی دایی را به عنوان گران ترین مربی لیگ برتری می شناختیم. مربی جنجالی پرسپولیس گران ترین مربی لیگ سیزدهم شناخته شده بود.
منصور ابراهیم زاده کرانچار قرارداد منصور ابراهیم زاده قرارداد کرانچار علی دایی درآمد منصور ابراهیم زاده درآمد علی دایی حقوق منصور ابراهیم زاده
کرانچار سرمربی سپاهان در رده دوم قرار گرفته بود و قلعه نویی نیز سوم است.
اما گویا یکی از آرام ترین مربیان لیگ برتر یعنی منصور ابراهیم زاده در صدر قرار دارد. ابراهیم زاده که در ابتدای فصل هدایت راه آهن را بر عهده گرفت ابتدا قرار بود سرمربی تراکتورسازی باشد اما از آنجایی که بر سر مبلغ قرارداد به توافق نرسید دوباره به تهران برگشت تا با راه آهنی ها مذاکره کند.
ابراهیم زاده جانشین علی دایی شد اما با رقمی که تا به حال در لیگ برتر سابقه نداشته است. گفته می شود که مبلغ قرارداد ابراهیم زاده یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان بوده است آن هم در حالی که ابراهیم زاده با راه آهن تا منطقه سقوط از لیگ برتر هم پیش رفت. چنین رقم سنگینی برای مربی ای همچون ابراهیم زاده خیلی عجیب است. ابراهیم زاده فصل گذشته هدایت نفت تهران را بر عهده داشت.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*