خانه / بورس و سهام / زمان برگزاری مجمع عمومی عادی و فوق العاده همراه اول

زمان برگزاری مجمع عمومی عادی و فوق العاده همراه اول

از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 31 فروردین ماه، مجمع عمومی عادی سالیانه همراه اول (سهامی عام) به شماره ثبت 317512 در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو، برگزار می شود.

استماع گزارش هیات مدیره در خصوص عملکرد مالی منتهی به 1392.12.29 استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، بررسی و تصویب صورت های مالی مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 1392.12.29 و تصمیم گیری در خصوص سود تقسیمی، انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به 1393.12.29 و تعیین حق الزحمه مربوطه، تعیین روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های شرکت، انتخاب اعضای هیات مدیره، تعیین پاداش اعضای هیات مدیره و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه باشد، از موارد دستور جلسه ذکر شده است.

همچنین مجمع عمومی فوق العاده شرکت ارتباطات سیار ایران، از ساعت 11 روز یکشنبه 31 فروردین ماه، در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار می شود.

قرائت  گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی موضوع ماده 161 اصلاحیه قانون تجارت، تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه و سایر موارد که در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده باشد، از موارد دستور جلسه است.

همراه اول از سهامداران و یا وکلای قانونی ایشان دعوت کرده است، جهت دریافت برگه حضور در جلسه، از ساعت 8:30 تا 16 روزهای سه شنبه و چهارشنبه 26 و 27 فروردین ماه، با در دست داشتن برگه سهام (یا برگه خرید و فروش)، وکالتنامه یا برگه نمایندگی معتبر و کارت ملی، به نشانی تهران، خیابان ملاصدرا، پلاک 17، طبقه یک، واحد 3 مراجعه و یا کد بورسی 8 رقمی خود را (صرفا جهت اعلام آمادگی حضور در مجمع) به شماره 8090 پیامک کرده و در تاریخ برگزاری مجمع، یک ساعت قبل از شروع جلسه، مدارک احراز هویت یاد شده را به متصدیان، جهت دریافت برگه حضور در جلسه، ارائه کنند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*