خانه / جالب و خواندنی / نهایت بی رحمی و وحشیگری مرد افغانی با مادر و پسر و دختر ایرانی + عکس

نهایت بی رحمی و وحشیگری مرد افغانی با مادر و پسر و دختر ایرانی + عکس

مرد افغان که پس از قتل مادر و پسر ایرانی و آتش زدن آنها در چاه، برای انتقام دختر مورد علاقه اش را به همین شیوه به قتل رسانده بود، در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شد و به ارتکاب سه جنایت اعتراف کرد.

آذرماه سال 1392 زنی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران عنوان کرد که خواهرش رخساره 58 ساله به همراه پسرش فرزان 19 ساله به شهر نمک آبرود رفته اما پس از گذشت دو روز دیگر پاسخگوی تماس های او نبوده و ارتباط آنها از آن زمان قطع شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “فقدان” و به دستور قاضی عموزاد ، بازپرس شعبه سیزدهم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مرد افغان قتل زن قتل دختر قاتل افغانی افغانی اخبار حوادث اخبار جنایی

شاکی پس از حضور در اداره یازدهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : خواهر و خواهرزاده ام – رخساره و فرزان ــ پنجم آذر و به قصد انجام امورات ملکی ، به قصد نمک آبرود از منزلشان واقع در خیابان ونک خارج و برابر تماس تلفنی در ساعت 23 به نمک آبرود رسیدند.
تماس های تلفنی ما تا دو روز ادامه داشت تا اینکه پس از گذشت این مدت، ناگهان تماس های ما قطع شد و آنها دیگر پاسخگوی تماس های من نبودند تا تلفن های همراه هر دو نفر آنها خاموش شد !! “.
همزمان با آغاز تحقیقات ، کارآگاهان اداره یازدهم از طریق مدیریت ساختمان محل سکونت دو فقدانی اطلاع پیدا کردند که فرد جوانی با یک دستگاه خودرو BMW به محل سکونت آنها مراجعه و با طرح این موضوع که فقدانی ها کشور را به مقصد آمریکا ترک کرده و در حالیکه کلید منزل را نیز به همراه داشته، قصد ورود به منزل فقدانی ها را داشته که نگهبانی مجتمع مانع وی شده است.
با توجه به اطلاعات اخیر مبنی بر مراجعه فردی ناشناس به محل سکونت فقدانی ها و تلاش این شخص برای ورود به محل سکونت آنها، کارآگاهان به محل مراجعه و با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته موفق به شناسایی مالک خودرو BMW شدند.
مرد افغان قتل زن قتل دختر قاتل افغانی افغانی اخبار حوادث اخبار جنایی
با شناسایی مالک خودرو مشخص شد که خودرو BMW به صورت استیجاری در اختیار فردی به نام محمد 22 ساله از اتباع کشور افغانستان قرار دارد.
با شناسایی تصویر محمد . ن از سوی نگهبانی ساختمان محل سکونت فقدانی ها، دستگیری وی در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم قرار گرفت و وی سوم دی ماه، در منطقه محمدشهر کرج دستگیر و به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.
محمد . ن در اظهارات اولیه به کارآگاهان گفت: به اتفاق رخساره و پسرش برای سرکشی به املاک به نمک آبرود رفته و 15 روز بعد به همراه آنها به تهران بازگشتیم و از آن زمان به بعد دیگر از سرنوشت آنها بی اطلاع هستم و احتمال می دهم که کشور را به مقصد آمریکا ترک کرده باشند.
با توجه به اظهارات محمد ، بررسی صحت اظهارات وی در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم قرار گرفت . لذا ضمن بررسی سوابق خروج از کشور فقدانی ها ، مشخص شد که هیچگونه سابقه خروج از کشور از سوی آنها وجود نداشته و شاکی نیز از قصد و نیت خواهر و خواهرزاده اش برای خروج از کشور بی اطلاع است .
با اطمینان از کذب بودن تمامی اظهارات محمد . ن و همچنین دیگر اطلاعات به دست آمده از تحقیقات پلیسی، وی به ناچار لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت آتشین و قتل مادر و فرزند اعتراف و عنوان داشت که این دو نفر را در حالتی نیمه بیهوش و در داخل یک چاه به آتش کشیده است .
متهم در خصوص انگیزه جنایت به کارآگاهان گفت :تعداد 1600 عدد سکه تمام بهار آزادی برای رخساره خریداری و وی نیز در قبال سکه ها چندین فقره چک تحویل داده بود، اما تمامی چک ها در زمان سررسید برگشت خورده بودند.
زمانی که برای سرکشی املاک به نمک آبرود رفته بودیم، درباره پول سکه ها با یکدیگر صحبت کردیم و رخساره بیان کرد که تمامی پول های خود را از کشور خارج کرده و در حال حاضر پولی در اختیار ندارد و مدعی شد که هر زمان به مقصد ( کشور آمریکا ) برسد، پول سکه ها را برایم ارسال خواهد کرد. من نیز که به صحبت های او دیگر اعتمادی نداشتم، نقشه قتل وی و پسرش را کشیده تا پس از قتل آنها، اموالشان را تصرف کنم.
متهم در خصوص نحوه جنایت نیز به کارآگاهان گفت: در مسیر بازگشت از نمک آبرود به سمت تهران بود که با طرح و نقشه قبلی و با استفاده از آبمیوه مسموم، هر دو نفرشان را بیهوش کرده و آنها را به داخل باغ خود در روستای “خوش نام” از توابع شهرستان ملارد منتقل و در حالی که در حال بهوش آمدن بودند به داخل چاه داخل باغ انداخته و با ریختن بنزین، هر دو نفر آنها را آتش زده و به قتل رساندم.
متهم پس از اعتراف به دو جنایت آتشین ، پرده از سومین جنایت و قتل دختری 20 ساله به نام زهرا برداشت و عنوان داشت: زهرا دختر مورد علاقه ام بود و قصد داشتم تا با او ازدواج کنم اما پس از آنکه با یکدیگر درگیر شده و زهرا بیان داشت که از ازدواج با من منصرف شده، به قصد انتقام و به همان شیوه بیهوشی او را نیز به داخل چاه انداخته و جنازه او را نیز به همراه دو فقدانی به آتش کشیدم.
با توجه به اعتراف جدید متهم، بلافاصله هماهنگی های لازم با پلیس آگاهی شهریار انجام و مشخص شد که پرونده فقدانی زهرا 20 ساله در پلیس آگاهی شهریار در حال رسیدگی است.
متهم در ادامه اعترافات، دو نفر از بستگان خود – هر دو نفر از اتباع کشور افغانستان- به نام های نبی 22 ساله و پیروز 20 ساله را نیز به عنوان افرادی که او را در ارتکاب این سه جنایت همراهی کرده اند، معرفی کرد.
سرهنگ عباسعلی محمدیان رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح متهم، بلافاصله هماهنگی های لازم قضایی – انتظامی انجام و کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به همراه قاضی عموزاد، قاضی احمدی ( قاضی ویژه دادسرای ملارد )، پلیس آگاهی شهرستان شهریار، تیم تشخیص هویت، تیم آتش نشانی، پزشکی قانونی و … 25 فروردین به محل ارتکاب جنایت مراجعه و با دستگیری “نبی” و “پیروز” به عنوان دو متهم دیگر پرونده، در ساعت 16 و 30 دقیقه موفق به کشف جسد سه نفر ( یک مرد و دو نفر خانم ) از داخل چاه داخل باغ شدند ” .
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان این خبر نیز عنوان داشت: “به دستور مقام قضایی بقایای بجای مانده از اجساد به پزشکی قانونی منتقل و متهمان برای انجام تحقیقات تکمیلی و بررسی صحت اظهارات متهم اصلی پرونده ، با قرار بازداشت موقت در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند “.
دانا

۵ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. امیدوارم بازهم افغانیهای محترم از تهمت زدن بیجای ایرانیها بخودشان گله نفرمایند!!!

  2. افغانیهای …زاده نکبت چرا گورشونو گن نمیکنن برن راحتمون کنن

  3. دلم خون شد_ نمیدونم اگر این اتفاق تو یه کشور دیگه (غربی _شرق دور_یا حتی یه کشور عربی) میافتاد مردم اونجا چه بلایی به سر مجرمین و حتی بقیه ی هم وطنای اون مجرمین میاوردند. اما جالبه که این شخص افغانی تونسته تو ایران صاحب باغ و ملک بشه خوبه به خدا من که واسه گرفتن یه تیکه زمین خشک واسه کار دامداری (گرفتن زمین اجاره ای از جهاد کشاورزی)تو همه ی اتاقها سرک کشیدم و اخرش پاسخ ردشنیدم .دم مسئولین گرم.

  4. دلم خون شد بخدا. دم مسئولین مملکتی گرم و نیز دم این نابرادرای دینی مون هم گرم.
    خنده ام از شادی نیست_به شرنگی که دمادم_بر این جگر خون شده ام ریخته و لیک_باز نمیگیردم این جان_ میخندم.صلوات

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*