خانه / آخرین اخبار / واکنش فرهاد مجیدی به انتشار رقم قراردادش / عکس

واکنش فرهاد مجیدی به انتشار رقم قراردادش / عکس

اسطوره محبوب استقلالی ها با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش نوشته که به خاطر هواداران و تیم استقلال می خواهد سکوت کند.

مبلغ قرارداد فرهاد مجیدی کانون هواداران استقلال قرارداد فرهاد مجیدی فرهاد مجیدی درآمد فرهاد مجیدی دارایی فرهاد مجیدی ثروت فرهاد مجیدی

او از مجموع ۹۰۰ دقیقه‌ای که در این تیم حضور داشت، ۵۶۰ دقیقه برای استقلال به میدان رفته و ۵۸۰ میلیون هم با این تیم قرارداد بسته است.

 مبلغ قرارداد فرهاد مجیدی کانون هواداران استقلال قرارداد فرهاد مجیدی فرهاد مجیدی درآمد فرهاد مجیدی دارایی فرهاد مجیدی ثروت فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی از جمله بازیکنان محبوب استقلال است که هواداران این تیم اصلا به مبلغ دریافتی او توجهی نداشته و نخواهند داشت. اما با بررسی مشخص شد این بازیکن فصل پیش تا بازی خداحافظی‌اش در ۷آبان ۹۲ که بازی مقابل مس کرمان بوده، در ۱۰ بازی برای این تیم به میدان رفت که در اکثر بازی‌ها به عنوان بازیکن جانشین وارد میدان شد.

او از مجموع ۹۰۰ دقیقه‌ای که در این تیم حضور داشت، ۵۶۰ دقیقه برای استقلال به میدان رفته و ۵۸۰ میلیون هم با این تیم قرارداد بسته است. البته او تمام این پول را نگرفته. دریافتی مجیدی در لیست منتشر شده ۴۵۰ میلیون برای ۵۶۰ دقیقه است. با این حساب مجیدی برای هر دقیقه بازی در استقلال چیزی حدود ۷۷۶ هزار تومان دریافت کرده است که با تقسیم این عدد مشخص می‌شود این مهاجم محبوب و صدا البته توانمند، ثانیه‌ای ۱۳هزار تومان برای فتح‌الله‌زاده آب خورده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*