خانه / آخرین اخبار / علی پروین: 2 میلیارد می گیرم از مدیرعاملی پرسپولیس کنار بروم

علی پروین: 2 میلیارد می گیرم از مدیرعاملی پرسپولیس کنار بروم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران مدعی شده با دریافت 2 میلیارد تومان از مدیریت این باشگاه کناره گیری می کند!

 در شرایطی که امیررضا خادم معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان مدعی شده تا کمتر از 10 روز دیگر اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس منصوب می شوند، حالا از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که علی پروین دیگر تمایلی به مدیریت در این باشگاه ندارد.
علی پروین سوابق امیررضا خادم سمت علی پروین درآمد علی پروین حقوق علی پروین بیوگرافی امیررضا خادم امیررضا خادم

مشکلات فراوان پرسپولیس سبب شده که چند روز قبل علی پروین در جمع نزدیکان خود مدعی شود که تمایلی به ماندن ندارد و دوست دارد هرچه سریعتر از مدیریت باشگاه کناره گیری کند.
پروین در صحبت های خود به این موضوع اشاره کرده که از زمان قبول مدیریت در پرسپولیس، 2 میلیارد تومان برای تیم هزینه کرده و در صورتی که این رقم از سوی وزرات ورزش و جوانان پرداخت شود، همین امروز عطای ماندن در پرسپولیس را به لقایش می بخشد.
مدیرعامل یا سرپرست موقت پرسپولیس همچنین مدعی شده که این رقم را از دوستان نزدیک خود قرض کرده و باید هرچه سریعتر مبلغ یاد شده را به آنها بازگرداند.
اگرچه پروین حالا صراحتا ساز جدایی از پرسپولیس را کوک می کند اما از سوی وزارت ورزش و جوانان نیز تمایلی برای سپردن پرسپولیس به علی پروین وجود ندارد، خصوصا آنکه سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس پس از توقف سرخپوشان برابر راه آهن در هفته بیست و نهم لیگ برتر، حملات تندی را متوجه گودرزی ، وزیر ورزش و جوانان و همکارانش کرد.

مرجع : جام جم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*